Vestel Smart TV ile iptv nasıl seyredilir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: Vestel Smart TV ile iptv nasıl seyredilir?

tostos59' Alıntı:
Vestel Smart TV ile hangi uygulamalarla iptv izleme sansımız var acaba bilen varsa bilgi verebilirmi :)uvar: :)uvar:

ott player ile kullanan üyelerimiz vardı, denedinzi mi acaba?

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268

İP TV konusu çok çetrefilli en kıralıyım diyen alette bile net hızı iy olmadıkça (internet sağlayıcı kaliteside ayrı) ve AKK tamamen sınırsız olmadıkça (bende 50 mbit ve 200gb akk olmasına rağmen) ciddi sıkıntı kaldıki free ip tv lerden hariç üretli iptv lerdede sağlayıcının size sunduğu hizmette bi okadar kaliteli olmalı birçoğundan denemişliğim ve para kaptırdıklarım ayrı olarak :))) haksız yere elde ettiğim hatta hak geçen bir konuda hakkaniyetten bahsetmekte ironik olcağından hakkınıda arayamayısun buda bedeli :)))) en azında şimdiilik akıllanıp parasını verip kalitelide olmasada ücretli bir platformdan yayına almayla aynı paraya denk geldi şimdilik fiilliyiz :))) iki tvdede gönül isterki üyelik ücretleri düşük olsun bukadar kaçak yayın izlettireceklerine makul fiyatla inan izletebilinir BENCE diyorum neyse derin konu :)))
 samy ve vestelde ikisindede denedim uygulamalarda mutlaka farklar var şüphesizde 
ott player i acıkcası vestelde ben bulamadım web browser dan izliyosalar ayrı ama
uygulaması olan bi ventura ve ss ip tv uygulaması var billiğim şimdilik ikiside fazlasıyla iş görüyor ..
ott player avantajı pc telefon ve tvde buyuk kolaylık tabikide 
sadece şahsi fikrimdir saygılar sss

T Çevrimdışı

tostos59

Yeni Üye
25 Eki 2017
30

teknolojix' Alıntı:
İP TV konusu çok çetrefilli en kıralıyım diyen alette bile net hızı iy olmadıkça (internet sağlayıcı kaliteside ayrı) ve AKK tamamen sınırsız olmadıkça (bende 50 mbit ve 200gb akk olmasına rağmen) ciddi sıkıntı kaldıki free ip tv lerden hariç üretli iptv lerdede sağlayıcının size sunduğu hizmette bi okadar kaliteli olmalı birçoğundan denemişliğim ve para kaptırdıklarım ayrı olarak :))) haksız yere elde ettiğim hatta hak geçen bir konuda hakkaniyetten bahsetmekte ironik olcağından hakkınıda arayamayısun buda bedeli :)))) en azında şimdiilik akıllanıp parasını verip kalitelide olmasada ücretli bir platformdan yayına almayla aynı paraya denk geldi şimdilik fiilliyiz :))) iki tvdede gönül isterki üyelik ücretleri düşük olsun bukadar kaçak yayın izlettireceklerine makul fiyatla inan izletebilinir BENCE diyorum neyse derin konu :)))
 samy ve vestelde ikisindede denedim uygulamalarda mutlaka farklar var şüphesizde 
ott player i acıkcası vestelde ben bulamadım web browser dan izliyosalar ayrı ama
uygulaması olan bi ventura ve ss ip tv uygulaması var billiğim şimdilik ikiside fazlasıyla iş görüyor ..
ott player avantajı pc telefon ve tvde buyuk kolaylık tabikide 
sadece şahsi fikrimdir saygılar sss

slm üstad verdiğin bilgiler için sağol. şimdi ssiptv de listeyi pc den upload ediyorum tv den bakıyorum ama ssiptvde kanaldan geri çıkıp tekrar başka kanalı açmak gerekiyor direk kanal değişmiyor. ventura uygulamasındada listeyi yüklüyorum pc de her şey tamam ama tv ye gelmiyor acaba ventura programını yazanlarmı müdahale edip ekliyorlar. Saygılar

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268

vintera tv de da evet pc den listenizi göndermeniz gerek iletişime geçiyosunuz malesef samyde hatta yüklü  uydu dvs2 kanallarıda  izletiyorda menülerde tv ve tv+ dikkatinizi çektiyse vestelde yok bildiğim göremedim ama adamlar ilgili ve alakalılar izleyebiliyormusunuz sıkıntı varsa dönün diye.. endişem mevcut m3u listeyi genele yayıpta freeler arasında gösterirlermiydi diye ama bendekinden daha iy ücretli  güzel platformlardan veriyodu enterasandır nerden bulup veriyorsa oda ayrı bir ??? :)) ..ssiptv evet kullanımı basit durmuyor onuda deneyen biri olarak en basiti düzenleme yükleme takip ottplayer dedikleri gibi vestelde varsa ..

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268

ssip tv de yada vinterayı vestelde denemek isteyenlere test amaçlı bikaç link vereyim sıkıntı olmazsa :lamer:
sıkıntı yaratmazsa daha doğrusu yerli platform PAYLAŞMIYORUM !!!! talepte edilemeyeceği düşüncesiyle yabancı olsun günah olmasın :)))
en azından iptv denememiş kişiler için ön görüp nasıl olduğunu VESTEL yada muadillerinde varsa smartta uygulaması görmeleri için bilgilendirme amaçlıdır.
vlc yada acestreamda deneyerek test edin kapanan linkler olabilir free neticede
paylaşımın süresi dolmuş olabilir.. bulinkler çalışmıyor diye sıkıntı olmaması için uyarıda bulunayım nasıl olsa geçici dediğim gibi..
Google amcadan destek alabilirsiniz nasıl çalıştırılacağı ile ilgili bilgiler bi çok yerde paylaşılmış araştırabilirsiniz LÜTFEN nasıl izleriz göstermiyor yada linki güncel tutma yolları için araştırınız sizden ricam..
yalnış anlaşılmasın tekrar güncel link paylaşımı olmayacaktır tarafımdanda biline :))) sadece izleyene günahı boynuna diyeyim :)) benden çıksında :))) ister izle dene karar takdir sizin !!! istek arzu beklentide her zaman derim sınır yok veee şeytan icadı nede olsa...

birde acizane tavsim olacak chrome browser yüklüyse pc nizde sadece yükleyerek google da ufak bir aratma ile binlerce kanalı çok uzaklarda sitelerde aramadan p2p ile bulabilirsiniz sadece dipnot olsun (kurulum ardından ace script de aktif deaktif edebilirsiniz size kalmış

d7lBbQ.jpg

:oku:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Bu konuda verilen bilgiler, internet ortamında çok bilinmeyen bilgilerdir o nedenle arasıra güncel çekmekte fayda var. 

Elinize sağlık arkadaşlar, güzel bir bilgi alışverişi olmuş  :ok:

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Ado' Alıntı:
tostos59' Alıntı:
Vestel Smart TV ile hangi uygulamalarla iptv izleme sansımız var acaba bilen varsa bilgi verebilirmi :)uvar: :)uvar:

ott player ile kullanan üyelerimiz vardı, denedinzi mi acaba?
Evet ott player ile kullanılıyor ama widget olarak browser dan girilerek vestel markette yok galiba ott player uygulaması. Keşke lg tv ler gibi vestel smart tv lerdede ott player uygulaması olsa.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Vestel Smart TV yi açıyosun , internet browser'dan http://widget.ottplayer.es/ adresine girmen gerek. Google ott player widget yazıncada çıkar. Ama önce https://ottplayer.es/ adresinden üyelik açman lazım , sonra m3u uzantılı playlist bulman lazım felam biraz karışık bişey ama bi kere yaptın mı daha yapman gerekmiyo. Youtube'a yaz vestel tv ott player video olarak koyanlar var.

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
315
The_SreT' Alıntı:
Vestel Smart TV yi açıyosun , internet browser'dan http://widget.ottplayer.es/ adresine girmen gerek. Google ott player widget yazıncada çıkar. Ama önce https://ottplayer.es/ adresinden üyelik açman lazım , sonra m3u uzantılı playlist bulman lazım felam biraz karışık bişey ama bi kere yaptın mı daha yapman gerekmiyo. Youtube'a yaz vestel tv ott player video olarak koyanlar var.

merhaba ben smart menüde; uygulamalarım bölümünde '' ssiptv '' hazır bulunca bunu denedim.fakat net hızı ile ilgili olmadığını düşündüğüm ,kesinti çok oluyor hatta bir süre sonra bağlantı tamamen kopuyor.bu konuda öneriniz var mı veya hızı yüksek kesintisiz bir server linki biliyorsanız özelden rica ediyorum.herhangi bir kanal için olabilir.maksat sistemin kararlı görüntü aktardığını test edebileyim.tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşır ise memnun oluruz.

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
315
smartta açtığınız wewd app store içinden uygulamalarım içinde ssip tv uygulamasının yönergelerini ok leyip ekrandaki sağ üst köşedeki ayarlar menüsünü tıklayın kumanda yön tuşları ile connection code içindeki get code butonuna basın çıkan kodu bir kenara yazın.
bilgisayardan http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adrese girip enter connection cod yazan kutucuğa az önce tvden aldığımız kodu yazalım.artık tv ile bağlantı kurdu program.m3u dosyası bulalım; bunu az önce kod girdiğimiz satırın bir altındaki download butonuna basarak yükleyelim .m3u dosyası içindeki tüm kanallar liste halinde görülecek .sayfadan çıkabiliriz.
smart tv-de 1 wewd 2-uygulamalarım 3-ssiptv 4-the main screen ekranında my playlist butonu tıklandığında bilgisayardan eklediğiniz tüm kanalları görebilirsiniz.tabii ki bunlar free yayın olup sürekli güncel dosyaları yükleyip eskiyi silmeli.
ben bu şekilde yaptım.önerilerinizi bekliyorum.selamlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri