Vestel Smart Center Hakkında

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Vestel Smart Center
uygulama evet bendede öncelikle Android 8 vardı ama şimdi 9 (pie) olunca markette görünmemekte kaldıki tamamen mi yok android eski sürümlerde çek etmek gerek..
Esas buraya yazma sebebim illa vestel smart center kullancam diyenlere ; vestel üretimi muadil ürünlerindede bu uygulama var sadece ismi vestel değilde;
Orava, Kuba, Kunft, Celcus, Salora, Qilive, Luxor, Mitsai, Techwood, Andersson, Walker, Kendo, Mitsai, Linsar, Bush, Digihome, Mitchell&Brown, Laurus, Electriq,
X-Vision, Polaroid, Nabo, Gogen, Hyundai, Hitachi,, finlux, JVC, Telefunken, Turbo-X, Sharp, Toshiba, Smart diye Smart center uygulamaları aynı ve kurduğunuzda tv internette bu uygulamalardan denediğinizde çalışmakta ki zaten hepsi vestelin yazılım tabanında olduğundan ben ikisini denedim mesela;
Qilive Smart Center apk,
SmartTV Center apk sını denedim açtığınızda tarıyor ipyi bulduğunda seçerseniz aynı vestel smart center?Adı SmartTV :ok

Cabot Communications Ltd aplikasyonlarınından diğerlerinide zamanı olan kurup deneme yanılma yaparak tvnin ip sini buldğunda kullanabilirsiniz. Bilgilerinize..
Saygılar...

Screenshot_20190427-163205_Smart-Center.jpg

Screenshot_20190427-160839_Smart-Center.jpg

Screenshot_20190427-160818_Qilive-Smart-Centerfdd8bbbffb2d5ec6.jpg

Adsiz3e49b625dd0ee3ba.png

Geri
Üst Alt