Vestel Smart Center Hakkında

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Merhabalar arkadaşlar
Dün bir forumda (DH) tesadufen keşfettiğim bi uygulama hakında soru sormak istiyorum bu uygulamayı vestel neden google play den kaldırdı acaba ? ben başka kaynaklardan indirip cep telefonuma kurdum gayet güzel ve kullanışlı bi uygulama mesela yazı yazmak bu uygulamayla çok basit oysa uzaktan kumayla tam bir eziyet daha başka birçok özelliği var

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhabalar arkadaşlar
Dün bir forumda (DH) tesadufen keşfettiğim bi uygulama hakında soru sormak istiyorum bu uygulamayı vestel neden google play den kaldırdı acaba ? ben başka kaynaklardan indirip cep telefonuma kurdum gayet güzel ve kullanışlı bi uygulama mesela yazı yazmak bu uygulamayla çok basit oysa uzaktan kumayla tam bir eziyet daha başka birçok özelliği var
hangi uygulama.link verirmisin bende deneyim:)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bende yüklü, Play'den kaldırılmış mı?
Yenisi gelecekse iyi.
Arayüz yönünden son kullanıcıya zorluk çektiren bir uygulamaydı.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
1 ay dır smart center ve smart remote google play de yok.daha once ydeklemistim onlari kullaniyorum...

Ahmet_Jackie Çevrimdışı

Ahmet_Jackie 

Aktif Üye
14 Eki 2018
53
32
Vestel Smart Remote ve Vestel Smart Center kullanıyorum ben Google Play de arattım çıkıyor her ikisi de

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben programı yükledim.tv ye bağlandım.sizin sayenizde bişeyler öğreneyim dedim ama pekte olmadı sanrıım.fellow me özelliğini açın yazıyordu tv den.bulamadım.belki benim tv de yok.ses açma kapatma filan herşey oldu ama bazı şeylerde olmadı.aman olmasın ne yapayım.:)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ben programı yükledim.tv ye bağlandım.sizin sayenizde bişeyler öğreneyim dedim ama pekte olmadı sanrıım.fellow me özelliğini açın yazıyordu tv den.bulamadım.belki benim tv de yok.ses açma kapatma filan herşey oldu ama bazı şeylerde olmadı.aman olmasın ne yapayım.:)

Follow me için TV Wi-Fi ile ağa bağlı ve TV'ye USB bellek bağlı olmalıdır.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Follow me için TV Wi-Fi ile ağa bağlı ve TV'ye USB bellek bağlı olmalıdır.
usb bellek mi?bende dsmart var.aynı şeyi dsmartta sölemişti.dsmart go özelliğini kullanmak için cihaza usb bellek takın diye.bundada demek sistem böle:)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
usb bellek mi?bende dsmart var.aynı şeyi dsmartta sölemişti.dsmart go özelliğini kullanmak için cihaza usb bellek takın diye.bundada demek sistem böle:)

Oraya kayıt edip oradan streaming (akış) yapıyor sanırım.
Time shifting (zaman kaydırma) için zaten bir yere kaydedilmesi gerekiyor.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
USB taktım TV ye yine fellowme açın diyor.ne yapacaz.ayarlarda nerde ben göremedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt