Vestel regal tv netflix acamiyorum

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36

Core yükleme sizin yapacağınız işlemdir
Dediginizi yaptim flasa indirdin tv ye taktim ama 1505 kabul etmiyo acilmiyo onay sayfasi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Core yükleme sizin yapacağınız işlemdir
Dediginizi yaptim flasa indirdin tv ye taktim ama 1505 kabul etmiyo acilmiyo onay sayfasi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

bu telvizyonda birşey bağlı mı? farklı uydu alıcısı fln ?
eğer bağlı ise kumandadan kaynak tuşuna basarak tv seçeneğine geçiniz.

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
bu telvizyonda birşey bağlı mı? farklı uydu alıcısı fln ?
eğer bağlı ise kumandadan kaynak tuşuna basarak tv seçeneğine geçiniz.
Tv ye gectim yazilima onayda verdim yazilim guncellemesi basarisiz oldu hatasi verdi

sayfadan indirdiginiz dosyayi zipli halde atmayacaksiniz usb ye .Dosyayi actiktan sonra icerigi usb ye kaydedin
Cikardim rar icerisinden flasa oyle attim baska flasla denesemmi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv ye gectim yazilima onayda verdim yazilim guncellemesi basarisiz oldu hatasi verdi

Cikardim rar icerisinden flasa oyle attim baska flasla denesemmi
flaşbellekte sadece ;
upgrade_mb120.bin
diye dosya var dimi ?

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
Simdiden cok cok tesekkur ederin allah razi olsun kara kara dusunuyodum nasil olacak para verdik bosa gidecek diye hemen deneyip haber verecegim size
sua tekrar baska flasla denedim yukleniyo gösteriyor

fat32 ile biçimlendirildiğinden emin olunuz.
olmaz ise dediğiniz gibi farklı bir usb deneyin, normalde mb120 pek flaşbellek seçmez
cok tesekkur ederim allah razı olsun suan acıldı calısıyor servis para vermiyecez diye ilgilenmeden gitmiş anlaşılan allah ne muradınjz varsa versin

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36

cok tesekkur ederim allah razı olsun suan acıldı calısıyor servis para vermiyecez diye ilgilenmeden gitmiş anlaşılan allah ne muradınjz varsa versin
son bir soru daha sorabilirmiyim yazılım güncelleme otomatik oluyor demişlerdi daha önce bunu biz mi yapmamız gerekiyor birde yazılım yükseltmem gerekirmi cok fazla oldum hakkınızı helal edin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

onlarada bişey diyemiyoruz ki vestel bu televizyonun içine koymuş ama gizlemiş, serviste çalışan evine ekmek götüren birisi, sen para vermezsen ben vermezsem iş yapamazlar.onların suçu yokkşi :) (tabi garantisi yoksa, garantisi varsa ücretsiz hizmet sağlamalı, ilk gönderdiğin servis menü resmine göre full yazılım atmış olmalılar ki kullanım süresi çok düşük)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
son bir soru daha sorabilirmiyim yazılım güncelleme otomatik oluyor demişlerdi daha önce bunu biz mi yapmamız gerekiyor birde yazılım yükseltmem gerekirmi cok fazla oldum hakkınızı helal edin
helal olsun,
bazı modeller harici yazılım otomatik almıyor, manuel yüklenebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt