Vestel regal tv netflix acamiyorum

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
Merhabalar corona gunlerinde can sıkıntısından izleyecek birseyler bulmak adina netflix uyeligi almis bulunmaktayim fakat tvde acilmiyo servisi cagirdim pek ilgili gibi degillerdi uygulama gelcek dediler yazilim dediler gittiler sonuc itibariyle olmuyomus yeni tv alin yada telefondan baglayip izleyin dediler ki o cok iskenceli surec bu konuda birseyler yapabilirmiyim yardimci olursaniz hata ekraninida paylasiyorum simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim

20200330_131801.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
servis menü resimini paylasirmisiniz veya biliyorsaniz anakart modelinizi.Servis menüyü, menü 4725 tuslarini kullanarak acabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selam,
Burada indirme linkine tikla,eski sürümler içinde direk Netflix yazılımı var indir kullan keyfine bak ?

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
smart menünüzde netflix yok mu?
Buradaki konuyu inceleyin uygulayabilirsiniz.
Birde islemci sanirsam 2 nin ustunde olmasi lazim o yuzden olmaz dedi anlamadigimizdan tamam deyip gectik mecburen
Selam,
Burada indirme linkine tikla,eski sürümler içinde direk Netflix yazılımı var indir kullan keyfine bak ?
Affiniza siginarak soru sormak istiyorum simdi bunu telefon uzerinden yapabiliyormuyum birde link goremedim ilk defa tv ile ilgili islem yapicam telefon falan kurcalirim ama tv ilk yardimci olursaniz cok sevinirim

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
yazilim yükleyebilmeniz icin mevcut dosyayi usb ye kaydedip tv nizde isleme devam etmeniz gerekiyor.Telefondan olmaz..acilan sayfadaki ilk mesajin altindaki begen tusuna tiklarsaniz link görünür hale gelir.
Yani bilgisayara indirip flasa atip ordan tvye takip kuracagim anladigim kadariyla peki flasi tv ye taktiktan sonra bu en alt secenek usb operations tan yapicam degilmi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Birde islemci sanirsam 2 nin ustunde olmasi lazim o yuzden olmaz dedi anlamadigimizdan tamam deyip gectik mecburen

Affiniza siginarak soru sormak istiyorum simdi bunu telefon uzerinden yapabiliyormuyum birde link goremedim ilk defa tv ile ilgili islem yapicam telefon falan kurcalirim ama tv ilk yardimci olursaniz cok sevinirim
Verdiğim linke tıkla,
Orada beğen butonu mevcut.
Beğeni yapılınca yazılım linki aktif hale gelecektir.
Linke tıklayınız.
Orada güncel ve eski sürüm diye iki dosya çıkacak,
Eski sürüme tıklayıp Netflix olan yazılımı indir diyiniz.
Dosyalar indikten sonra rar dan çıkarıp USB belleğe atınız.
Ardından flasbellegi televizyona takınız.
Kumandadan menü 1505 yapıp çıkan metne onay veriniz.
Yazılım 5 dk icinde yüklenecektir.

Bu işlemi telefondan yapmak zor ve zahmetlidir. Ayrıca otg kablosu lazımdır; USB yi telefona takmak için. Siz bir PC ve 1 USB lazım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Core yükleme sizin yapacağınız işlemdir

A Çevrimdışı

Ayaznyc

Yeni Üye
31 Mar 2020
12
36
Verdiğim linke tıkla,
Orada beğen butonu mevcut.
Beğeni yapılınca yazılım linki aktif hale gelecektir.
Linke tıklayınız.
Orada güncel ve eski sürüm diye iki dosya çıkacak,
Eski sürüme tıklayıp Netflix olan yazılımı indir diyiniz.
Dosyalar indikten sonra rar dan çıkarıp USB belleğe atınız.
Ardından flasbellegi televizyona takınız.
Kumandadan menü 1505 yapıp çıkan metne onay veriniz.
Yazılım 5 dk icinde yüklenecektir.

Bu işlemi telefondan yapmak zor ve zahmetlidir. Ayrıca otg kablosu lazımdır; USB yi telefona takmak için. Siz bir PC ve 1 USB lazım
Simdiden cok cok tesekkur ederin allah razi olsun kara kara dusunuyodum nasil olacak para verdik bosa gidecek diye hemen deneyip haber verecegim size

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt