Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
teşekkürler

bulundugum yerde satan yok.netten alacam mecbur. oradan da barkod gönderemiyorlar. en azından üretim çıkışı sabit boe panel mi? siz bilir kişiler olarak fabrikadan öğrenebilir misiniz? sabitse hemen alacam. müş.hiz.leri manisa fabrikadayız diyor ama panel bilgisi ni bilmiyor . devlet sırrı oldu paneller. cep telefonlarında piksel yoğunluğu bile yazıyor ama tv de ana konu yok. sizlere zahmet. hakkınızı helal edin.
Müşteri hizmetleri çalışanı bilemez ayrıca satış esnasında firmalar ürün üzerindeki panel markasını belirtmez.
55TEC9000 = LG , Hkc ve Boe Karma panel 230 Anakart
55TEC9001 = LG ve Hkc Karma panel 180E Anakart

T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
36
Müşteri hizmetleri çalışanı bilemez ayrıca satış esnasında firmalar ürün üzerindeki panel markasını belirtmez.
55TEC9000 = LG , Hkc ve Boe Karma panel 230 Anakart
55TEC9001 = LG ve Hkc Karma panel 180E Anakart
Hocam sizce burada bir yasal boşluk mevcut değil mi? Sonuçta model aynı olsa da, aynı televizyonu almış olmuyorsunuz. Bence kendine kötü panel gelen birisi veyahut kararlı bir avukat bu durumu değiştirtecek bir karar alabilir. Yani sonuçta panel belirteci bir harf veya simge koymak çok zor değil. Büyük saçmalık bence.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
Hocam sizce burada bir yasal boşluk mevcut değil mi? Sonuçta model aynı olsa da, aynı televizyonu almış olmuyorsunuz. Bence kendine kötü panel gelen birisi veyahut kararlı bir avukat bu durumu değiştirtecek bir karar alabilir. Yani sonuçta panel belirteci bir harf veya simge koymak çok zor değil. Büyük saçmalık bence.
Va panel hastası olan kullanıcı var. Ips panel hastası olan kullanıcı var. Kimine göre va iyi kimine göre ips iyi yasal boşluk olduğunu sanmıyorum. Tedarikçi firma üretilecek tv sayısı kadar panel veremediği durumlarda tv üreticileri aradaki açığı kapatabilmek için başka panel firmasından da panel tedarik etme durumundadır.

T Çevrimdışı

thementalist

Yeni Üye
18 Ocak 2022
6
36
Va panel hastası olan kullanıcı var. Ips panel hastası olan kullanıcı var. Kimine göre va iyi kimine göre ips iyi yasal boşluk olduğunu sanmıyorum. Tedarikçi firma üretilecek tv sayısı kadar panel veremediği durumlarda tv üreticileri aradaki açığı kapatabilmek için başka panel firmasından da panel tedarik etme durumundadır.
İşte hastası olan, istediği paneli alabilmesi kolay iken, neden bu tamamen bir tombalaya bırakılıyor? Üstelik 1 dakika bile sürmeyen bir kontrolle anlaşılabiliyor. Çok rahat bir şekilde satın alma seçeneklerine eklenebilir. Bence burada üste güzel malları dizen pazarcı mantığı var. Hiçbir mantıklı taraf yok. Aynı malı satmıyorlar. Ama aynı malmış gibi reklam yapıyorlar. Üstelik "paneller farklılık gösterebilir" tarzı bir uyarı koymadıkları için, düzgün hazırlanmış bir şikayette şansları olmadığını düşünüyorum.

Yasal kısmını geçtim, etik de değil. Umarım bu durumu düzelten bir şeyler yapılabilir.

Z Çevrimdışı

Zaferszs

Yeni Üye
19 Ocak 2022
3
38
5730358B-663D-4536-845F-5682782B8225.jpg

Panel bilgisi alabilir miyim? Şimdiden çok sağolun

S Çevrimdışı

salagil

Yeni Üye
19 Ocak 2022
1
39
65ud9000
sn 8295872 900312
barkod no 10123125 1908900312

ekran kırıldıldı. panel temini veya tamiri yaptırabilir miyim? eğer olamayacaksa anakartı para eder mi?

Z Çevrimdışı

Zaferszs

Yeni Üye
19 Ocak 2022
3
38
Boe panel güzeldir ama dediğin gibi maçlarda o performans alamazsın. Şimdi sen söyleyince baktım evet yeni üretim olarak boe de eklenmiş. Ne yazikki vestelde bu gün söylenen yarın değişebiliyor. O yüzden bizde her modeli açtığımız konu tarihinde o gün ne geçerli ise onu yazıyoruz her gün yüzlerce modelde ne değişiklik yapılmış görmek baya zor. Hatta geçende q9900 Vestel serisinde mb230 ana kart ile çıkmıştı dün baktık mb180e ye geçilmiş. Bırak paneli ana kart değişimi olmuş
Merhaba 43ua9800 kullanıyorum 2 gündür panel sorgulattığımda (sağolsunlar) lg panel dendi. Daha önceki tvlerim va paneldi ilk defa lg panel kullanıyorum özellikle uydu yayınlarında hiç memnun kalmadım görüntüler karışıyor netlik yok hareketli sahneler çok kötü sanki yazılımlar görüntüleri iyileştirmenin yerine dahada bozuyor koyu bulanık bi görüntü var maç falan izlenmiyor ne yaptıysam düzelmedi. Yazılımla alakalı bi sorun alabilirmi Acaba cihazın va panelle değişimini isteyebilirmiyim (şuanda üretimi varmıdır). (Adem abi)isteme hakkım var mıdır? Kolay gelsin

7419278A-C413-481D-B8E5-11C20A181826.jpg

Geri
Üst Alt