Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

A Çevrimdışı

A sezgin

Yeni Üye
5 Ara 2021
5
28
20220117_183104.jpg
paneli nedir bilgi alabilirmiyim

K Çevrimdışı

kcobra

Yeni Üye
28 Şub 2021
18
34
Merhaba, Vestel 50ud6300 SN: 7843479700350
Panel markası ve tipi konusunda bilgi verebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Y Çevrimdışı

Yunus61

Yeni Üye
2 Ocak 2022
38
49
Adem abinin de bir videosunda anlattığı Vestel üretimi vsoutlet firmasından sabit panel üretimi ile satılan Techwood 65TWS218 şuan itibariyle hala BOE panel ile üretilmeye devam ediyor mu? bulunduğum yerde mağazası olmadığından ve vestel müş.hiz. den gerekli bilgiyi alamadığımdan maleesef şuan ki Panel bilgisini öğrenebilir miyiz ?
ek olarak üretim olarak tvl lerin paneli sabit mi? öyle ise panel model ve tipini yazar mısınız?

TEKNOwest TEKNOwest F fikoloji

By_Trol By_Trol

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Adem abinin de bir videosunda anlattığı Vestel üretimi vsoutlet firmasından sabit panel üretimi ile satılan Techwood 65TWS218 şuan itibariyle hala BOE panel ile üretilmeye devam ediyor mu? bulunduğum yerde mağazası olmadığından ve vestel müş.hiz. den gerekli bilgiyi alamadığımdan maleesef şuan ki Panel bilgisini öğrenebilir miyiz ?
ek olarak üretim olarak tvl lerin paneli sabit mi? öyle ise panel model ve tipini yazar mısınız?

TEKNOwest TEKNOwest F fikoloji

By_Trol By_Trol
Kesin cevap için tv barkodu veya servis menü resmi gerekli

Y Çevrimdışı

Yunus61

Yeni Üye
2 Ocak 2022
38
49
teşekkürler

bulundugum yerde satan yok.netten alacam mecbur. oradan da barkod gönderemiyorlar. en azından üretim çıkışı sabit boe panel mi? siz bilir kişiler olarak fabrikadan öğrenebilir misiniz? sabitse hemen alacam. müş.hiz.leri manisa fabrikadayız diyor ama panel bilgisi ni bilmiyor . devlet sırrı oldu paneller. cep telefonlarında piksel yoğunluğu bile yazıyor ama tv de ana konu yok. sizlere zahmet. hakkınızı helal edin.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt