Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,937
M Çevrimdışı

metkaya

Yeni Üye
2 Ocak 2018
24
Arkadaşlar 70u9600 model bir seri no daha paylaşacağım, panel bilgisi için yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ediyorum, hayırlısıysa içlerinden birini alacağım inşallah.. bu seride 2 panel üretim varmış panda panel chot panel, satın almadan bir tane de panda panelli görmek istiyorum. Bu 3cüde tutturduk mu bakalım :)

IMG-20231003-WA0053.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,937
Arkadaşlar 70u9600 model bir seri no daha paylaşacağım, panel bilgisi için yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ediyorum, hayırlısıysa içlerinden birini alacağım inşallah.. bu seride 2 panel üretim varmış panda panel chot panel, satın almadan bir tane de panda panelli görmek istiyorum. Bu 3cüde tutturduk mu bakalım :)

IMG-20231003-WA0053.jpg
Panel Chot

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Eğer temin edebilirseniz barkod görselini isteyin. Vermiş olduğunuz bilgilerle herhangi bir detaya ulaşamıyoruz.
Tv değişimini kabul ettim parayıda yatırdım.
Artık geri dönüş yok.Kötü de olsa, iyi de olsa TV gelecek. inşallah ekranı iyi çıkar.
Keşke faruma yazmak daha önceden aklıma gelseydi. TV gelince seri numarası atarım. Hocam yardımlarınızdan dolayı Siz ve By_Trol By_Trol hocam a çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt