Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

W Çevrimdışı

wrldspwn

Yeni Üye
15 Kas 2021
12
29
IMG_20230126_104306.jpg

panel anakart bilgisi alabilir miyim?

O Çevrimdışı

oznklc

Yeni Üye
30 Ocak 2023
1
32
70A04E3F-04D1-4B31-96C6-FE4AD7BF0CA1.jpg

Merhabalar , bu tv için panel bilgisi alabilir miyim ? 2 panel tipi varmış okuduğum kadarıyla . Şimdiden teşekkürler .

D Çevrimdışı

deniz92

Yeni Üye
30 Ocak 2023
1
31
Merhaba foruma yeni üye oldum. TV min garantisinin bitiminden henüz 1 ay geçmesi üzerine tv de yatay çizgi oluştu. Yetkili servis panel değişim ücreti olarak 11.650 tl fiyat verdi. Tamiri mümkün mü? Tamir sonrası tekrar aynı arızayı verir mi?

Screenshot_20230130-152634_Video-Player.jpg

Forumda nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım.

E Çevrimdışı

emrekuru7

Yeni Üye
30 Ocak 2023
1
35
İyi günler size zahmet panel ve anakart bilgisi öğrenmemize yardimci olurmusunuz. Simdiden tesekkur ederim

SAVE_20230130_153433.jpg

F Çevrimdışı

finito

Yeni Üye
22 Ocak 2023
3
25
Anlaşılan o ki forum pek takip edilmiyor. 3-4 gün belki daha fazla zamana varan süreler söz konusu cevap alabilmek için. Ama tabi yine de böyle bir forumun olması bile büyük nimet.

Vestel 65QA9700 modeli için Lg ve Boe panellerin yanına Hkc panel de eklendi. güncelleme getirebilir mi? Bu panelin özellikleri nelerdir? Kanaatimce bir çok insana yeni üretim ile bu panel denk geldi. Forumda çoğu kişi VESQNTHZ01F kodunu sormuş çünkü. H harfinden dolayı hkc olduğunu tahmin ediyoruz ama bu panel hakkında bilgimiz yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kater1977

Yeni Üye
28 Ocak 2023
19
47
Anlaşılan o ki forum pek takip edilmiyor. 3-4 gün belki daha fazla zamana varan süreler söz konusu cevap alabilmek için. Ama tabi yine de böyle bir forumun olması bile büyük nimet.

Vestel 65QA9700 modeli için Lg ve Boe panellerin yanına Hkc panel de eklendi. güncelleme getirebilir mi? Bu panelin özellikleri nelerdir? Kanaatimce bir çok insana yeni üretim ile bu panel denk geldi. Forumda çoğu kişi VESQNTHZ01F kodunu sormuş çünkü. H harfinden dolayı hkc olduğunu tahmin ediyoruz ama bu panel hakkında bilgimiz yok. Şimdiden teşekkür ederim.
Hocam benimki de aynı panelden, görüntü kalitesi çok kötü geldi bana. Renkler de sıkıntı var. Yeşil rengi bazı durumlarda mavi gösteriyor. Netlik yok. Sanki panelin önünde ince bir tül perde var gibi. Bilemedim, ben aldığıma pişman oldum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Vestel 65QA9700 modeli için Lg ve Boe panellerin yanına Hkc panel de eklendi. İnceleriz.com için bir güncelleme getirebilir mi? Bu panelin özellikleri nelerdir? Kanaatimce bir çok insana yeni üretim ile bu panel denk geldi. Forumda çoğu kişi VESQNTHZ01F kodunu sormuş çünkü. H harfinden dolayı hkc olduğunu tahmin ediyoruz ama bu panel hakkında bilgimiz yok. Şimdiden teşekkür ederim.
Siteye HKC panel bilgileri girilmiştir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri