Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

scarface06

Yeni Üye
6 Haz 2022
30
41
Bu kadar olmasa da Size gelen cihaz ile arasında uçurum var hocam
Ben fotoğrafları attım teknik servise yollamışlar bakalım sonuç ne çıkacak

Merhabalar yeni aldığım qled tv nin panel bilgisini verebilirseniz çok ikrama geçer.

20220608_160650fd9fbe3412e8833c.jpg
Hayırlı olsun sizdede ışık sızması ve bulutlanma varmı karanlık ortamda

S Çevrimdışı

Sar66

Yeni Üye
8 Haz 2022
6
31
S Sar66,

Adem Helvacı Adem Helvacı bey size zahmet şu ürünümün panel ve anakartı hakkında beni bilgilendirebilirmisiniz?Kurulumu yapılmadan öğrenmek istedim.

20220608_1606509e2507b4b24a701d.jpg
Adem Helvacı Adem Helvacı ayrıca Adem bey 1 yıl öncesine ait videonuzda "adamlar yapmış" cümlenize istinaden ve videonun kalanında verdiğiniz bilgiler ışığında satın alma fikrim netleşti. Ürün hakkındaki fikirleriniz güncelliğini korumaktamıdır?İyi forumlar , iyi çalışmalar.

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
40
Bu ürünün revizyon olduğu hakkında bilginiz var mı değerli kardeşim?
Adem Helvacı Adem Helvacı Haberim yoktu abi fabrikadan değişim ürünü olarak gönderdiler, zaten 6 tane hatalı pixeli 2 tanede ölü pixeli mevcut, birde kutuduan cıkarttıklarında 220v fişi üstünde geldi, dedim her halde yeni üretim böyle geliyor, birde arka etikette PNL numarası yazmıyordu onuda fark ettim, ama mevzu başkaymış, direk servise ücret iadesi oluşturdum bunula birlikte mart ayından beri 8inci sorunlu 70U9600 oldu, Ben abi normalde mart ayında aldım altı kere değişim oldu ve hepsinde aynı sıkıntılar mevcuttu birinin panelinin yarısı bozuk geldi falan filan ölü pikseller hatalı pikseller sonra senin inceleme videonda panel panda duyunca dedim şansıma yeni üretim belki dedim panda gelir Ama zaten sipariş verip gelen televizyon 11. ay üretimdi Onda da dört tane sıkışmış piksel vardı direk zaten ücret iadesi istedim ama çözüm merkezi yeni üretim göndereceğim dedi Öyle deyince dedim tamam yüksek ihtimal panda panel gelir tamam dedim kabul ettim onuda revizyonlu göndermişler sağ olsunlar ücret iadesi istedim tekrardan daha gerçekten bu modele yanaşmıycam teşekkür ederim abi çok sağ ol bilgi için ?

2D2C7F5B-11B8-4A6C-97EE-9C766A4CB185.jpg

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Adem Helvacı Haberim yoktu abi fabrikadan değişim ürünü olarak gönderdiler, zaten 6 tane hatalı pixeli 2 tanede ölü pixeli mevcut, birde kutuduan cıkarttıklarında 220v fişi üstünde geldi, dedim her halde yeni üretim böyle geliyor, birde arka etikette PNL numarası yazmıyordu onuda fark ettim, ama mevzu başkaymış, direk servise ücret iadesi oluşturdum
En doğrusunu yapmışsınız.
Revizyonlu ürünler, yenilenmiş ürünler, iadeden ürünler elbette ki yeniden satışa sunulur ancak tüketiciye haber vermeden onayı almadan yapılan bu dayatmalar koca markaya yakışmıyor.

Geri
Üst Alt