Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

M Çevrimdışı

MoRTaLSouL

Yeni Üye
26 Eki 2021
40
27
TCL'in telaşına düştük Toshiba'mın panelini bile öğrenemedim daha :)
Anakart-Panel bilgisi alabilir miyim? Teşekkür ederim :)
SN: 8692084 100403

H Çevrimdışı

Halll 

Yeni Üye
16 Ocak 2021
34
59
F fikoloji hocam günaydın
Yaklaşık 1 hafta önce 55ua 9600 aldım. Ekranı kırık geldi ve Vestel değiştirdi. O açıdan sıkıntı yok. Yeni tv geldikten 1-2 gün sonra İnternet bağlantısı koptu gözüküyor. Fakat Netflix çalışıyor onun haricinde başka bir yere girilemiyor. Tv yi sıfırladım ve yeniden kurdum. Değişen bir şey olmadı.Ağa bağlı fakat İnternet e bağlanmıyor. Böyle bir durumla karşılaştığınız oldu mu acaba hocam.

H Çevrimdışı

Hawks95

Yeni Üye
22 Kas 2021
4
28
Merhaba. Rica etsem panel bilgisi ve üretim tarihini öğrenebilir miyim?

IMG_20211122_115350.jpg
F fikoloji By_Trol By_Trol

C Çevrimdışı

cceylan

Yeni Üye
24 Ağu 2021
28
59
merhaba,

n11 üzerinden 65u9600 siparişi verdim.henüz kargoya verilmedi.

panel olarak 65 inch te boe ve lg ips kullanılıyor.bu iki panel için de hangisi iyiyse , satıcı firmadan o panele ilişkin seri numarayı içeren üründen göndermesini isteyeceğim

boe ve lg , den öncelik hangisinde ise , bana seri numarası örneği verebilirmisiniz, hangi sıradaki rakamların ne olması lazım

teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
merhaba,

n11 üzerinden 65u9600 siparişi verdim.henüz kargoya verilmedi.

panel olarak 65 inch te boe ve lg ips kullanılıyor.bu iki panel için de hangisi iyiyse , satıcı firmadan o panele ilişkin seri numarayı içeren üründen göndermesini isteyeceğim

boe ve lg , den öncelik hangisinde ise , bana seri numarası örneği verebilirmisiniz, hangi sıradaki rakamların ne olması lazım

teşekkürler
Seri numaradan (barkod) Panele bakılır. Siz tam tersinden bahsediyorsunuz söylenecek her hangi bir seri numaralı tv ilgili satıcıda olacağı bile belli değil başka bir şehirde farklı mağazada olabilir.

C Çevrimdışı

cceylan

Yeni Üye
24 Ağu 2021
28
59
ben farklı düşünmüşüm demek ki. örneğin seri numarasının ilk iki hanesi üretim yılını , 4.cü 5.ci hanesi panel tipini belirtir gibi. demek ki böyle değilmiş

S Çevrimdışı

StoneCold

Yeni Üye
18 Kas 2021
23
27
55 inch Android smart farketmez ips tabanlı televizyon önerir misiniz tavsiye forumuna yazdım ama ses çıkmadı mesela regalin 55 inchleri panel bilgilerini bulamadım forumda 50 bakıyordum aslında ama 50 lerin va panel olduğu söylendi o yüzden 55 bakıyorum

Geri
Üst Alt