Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
IMG_20201214_223601_1.jpg

Merhaba; Panel bilgilerini paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler,

Y Çevrimdışı

YANKS

Yeni Üye
12 Ara 2020
8
33
Arkadaşlar merhaba, fotoğraftaki tv için panel ve anakart bilgisi rica ediyorum. Panelin boe olduğunu tahmin ediyorum, eğer öyleyse boe panelle ilgili kısa bir bilgi verebilirmisiniz? Panel üreticileri arasındaki yerini ve kalitesini en azından. Teşekkür ederim.

WhatsApp-Image-2020-12-15-at-10.56.05.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar merhaba, fotoğraftaki tv için panel ve anakart bilgisi rica ediyorum. Panelin boe olduğunu tahmin ediyorum, eğer öyleyse boe panelle ilgili kısa bir bilgi verebilirmisiniz? Panel üreticileri arasındaki yerini ve kalitesini en azından. Teşekkür ederim.

WhatsApp-Image-2020-12-15-at-10.56.05.jpg
boe panel mb130s ana kart
ıps panel, güzel ve beğendiğimiz bir panel

Y Çevrimdışı

YANKS

Yeni Üye
12 Ara 2020
8
33
boe panel mb130s ana kart
ıps panel, güzel ve beğendiğimiz bir panel
VA panel olduğunu düşünerek almıştık, forumda da bu model için hep boe VA panel yazılmış. Film izlemek için görüntü ayarı tavsiyesi olan bir konu bulamadım, varsa yönlendirebilirmisiniz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
VA panel olduğunu düşünerek almıştık, forumda da bu model için hep boe VA panel yazılmış. Film izlemek için görüntü ayarı tavsiyesi olan bir konu bulamadım, varsa yönlendirebilirmisiniz?
Göz zevki meselesi, benim göz zevki ile seninki bir değil kendiniz ayar yaparak bulacaksınız. Yapı tipi olarak vestele IPS ve Va üretiyor. Aslında tipik olarak iki tipte Va benzeri olsada IPS paneldir .

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Merhaba;

Tv'nizin modeli nedir? Bende 55ua9600 model Android tv var. 1 ay evvel 50ul3a63dta Toshiba almıştım. Arızalı çıkınca sağolsunlar daha büyük bir tv ile değiştirdi vestel geçen cumartesi günü. Tanıdığım bir model değildi. Panel yapısı HKC üretimi VA tipi çıktı. Sanırım ben de IPS olsa sevinirdim.

Y Çevrimdışı

YANKS

Yeni Üye
12 Ara 2020
8
33
Merhaba;

Tv'nizin modeli nedir? Bende 55ua9600 model Android tv var. 1 ay evvel 50ul3a63dta Toshiba almıştım. Arızalı çıkınca sağolsunlar daha büyük bir tv ile değiştirdi vestel geçen cumartesi günü. Tanıdığım bir model değildi. Panel yapısı HKC üretimi VA tipi çıktı. Sanırım ben de IPS olsa sevinirdim.
Merhaba; tv modelim 55U9400. İzleme alışkanlıklarıma göre de VA tercih ederdim bende. İnşallah arızasız sıkıntısız memnuniyetle kullanırsınız. Hayırlı olsun.

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
Merhaba; tv modelim 55U9400. İzleme alışkanlıklarıma göre de VA tercih ederdim bende. İnşallah arızasız sıkıntısız memnuniyetle kullanırsınız. Hayırlı olsun.
Sizde iyi günlerde kullanın. Umarım sorun yazamazsıniz uzun yıllar ve severek kullanırsınız. IPS'e alışamazsaniz ve yeriniz Ankara'da ise tv değişikliği yapabiliriz ?

Geri
Üst Alt