Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
teşekkürler ama chot paneli ilk defa duydum va veya ips den farkı ne acaba şansa bak

Hocam selamlar. 58ud8200 sahibiyim ben de kısaca bildiklerimizi ben söyleyeyim, CHOT üretici, panel VA standart 58ud8200lerde. Ips çıkmıyor elimizdeki bilgilerin ışığında. 4 farkli markadan alıyorlar paneli, panda, chot, aou ve tmc var. Bendeki tmc fakat benim dışımda tekrar 58ud alanların hiçbirinde daha tmc görmedim, sanırım ilk seriyi tmc yaptılar sonra başka markalardan almaya başladılar. Hayırlı uğurlu olsun güzel TV fiyatına göre.

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
20200108_133647.jpg

F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı
Üstadlarim panel ve anakart bilgisi alabilir miyim? Özellikle panel önemli. Tesekkürler

W Çevrimdışı

wisellite

Yeni Üye
14 Ara 2019
25
44
boe panel
mb130s ana kart
F fikoloji hocam ips panel diye aldik goruntude cok fark varmi boe panelin. VA panele mi ips panele mi daha yakın goruntu kalitesi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Boe panel hakkı da bilgisi olan var mı? Kullananlar nasildir göruntu panel iş görür mü iade gerektirir mi? Tesekkürler

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam ips panel diye aldik goruntude cok fark varmi boe panelin. VA panele mi ips panele mi daha yakın goruntu kalitesi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Boe panel hakkı da bilgisi olan var mı? Kullananlar nasildir göruntu panel iş görür mü iade gerektirir mi? Tesekkürler
boe bildiğim kadarı ile va yapıdadır.
kötü bir panel değil ama çok iyi de değil

Geri
Üst Alt