Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel65ud9000
merhaba panel bilgisini öğrenebilirmiyim
birde yeni yazılım mevcutmudur
teşekürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20200103_201346.jpg
mb130s ana kart
aou panel
güncelleme için arkadaş link paylaşmış

R Çevrimdışı

Recep GÖRMÜŞ 

Aktif Üye
2 Haz 2018
90
52
en kötü ihtimal açarken video kaydı al delil olsun :)

Tv kuruldu sorunsuz bir şekilde 55 TL Servis ücreti verdim. Servisi aradığımda kendiniz kurulum yapabilirsiniz fakat panelle ilgili ilk açılışta bir sorun olursa sorumluluğu almış olursunuz dedi. Bende ücret makul olunca servise kurulum yaptırdım.
Kurulum sırasında merkezi uydudan sinyal alamayınca diğer ayarlarını yaptırıp servisi gönderdim. uydu işini hallettim fakat kanallar geldi bir tek TRT 4K gelmedi. TKGS den kurdum olmadı manuel kurdum olmadı. neyi atlamış olabilirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tv kuruldu sorunsuz bir şekilde 55 TL Servis ücreti verdim. Servisi aradığımda kendiniz kurulum yapabilirsiniz fakat panelle ilgili ilk açılışta bir sorun olursa sorumluluğu almış olursunuz dedi. Bende ücret makul olunca servise kurulum yaptırdım.
Kurulum sırasında merkezi uydudan sinyal alamayınca diğer ayarlarını yaptırıp servisi gönderdim. uydu işini hallettim fakat kanallar geldi bir tek TRT 4K gelmedi. TKGS den kurdum olmadı manuel kurdum olmadı. neyi atlamış olabilirim.
Canak ayarsız olabilir o frekansı almıyordur

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
TRT 4K da sıkıntı var bende kurulum yaptım çıkmıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IPS panel görüntü kalitesi oldukça tatmi

Sıkıntı oysa iş kötü.
115 daireli bir bina ve dağıtım nerden yapılıyor en ufak fikrim yok
O zaman merkezi sistem mevcut.
TV de yüklü olan frekans ile internetten trt4 k frekansını eşleştirme yaparmisin doğru mu. Gerekirse sadece o kanalı sil ardından manuel aratıp tekrar ekle bı bakalım ne yapacak

A Çevrimdışı

akinatlay

Yeni Üye
6 Ocak 2020
3
44
Merhaba. 55U9500 Tv aldım. panel ve anakart bilgisini öğrenebilir miyim? teşekkürler...
SN:8367103900420

A Çevrimdışı

akinatlay

Yeni Üye
6 Ocak 2020
3
44
A akinatlay, şuan için sisteme bilgiler eklenmemiş.seri no doğru mu?
Merhaba, ürünün seri nosunu kurulum için arayan servisten teyit ettim ama fiziken şuan kontrol etme şansım yok.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A akinatlay, şuan için sisteme bilgiler eklenmemiş.seri no doğru mu?

Merhaba, tekrar teyit ettirdim SN:8367103900420. kurulum için arayan yetkili serviste bu numaranın doğru olduğunu teyit etti. bilginize...

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt