Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
Regal 50R7520u model seri numarasi 8224373900397 panel hakkinda bilgi verirmisiniz bununla awox u5600str arasinda kaldim onda ips panel var ama hdr filan yok

M Çevrimdışı

MemoA

Yeni Üye
10 Haz 2019
19
45
İyi günler, yeni aldım 3-4 gündür kullanıyorum henüz net fikrim oluşmadı tv hakkımda. Bilgilere bakarsanız sevinirim.

C52BBE29-9555-456E-A30A-815ED8A4DBA3.jpg

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Merhaba arkadaşlar.
Kardeşim digitürk kampanyalı tv bulmuş.
Marka, model şu " Vestel 4k smart 50UD 8100" almasını önerir misiniz.
Ana kart tavsiye edilen mi.
Netflix, digitürk, tarayıcı, youtube varmı.
Onay verirseniz alacak.

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
Merhaba arkadaşlar.
Kardeşim digitürk kampanyalı tv bulmuş.
Marka, model şu " Vestel 4k smart 50UD 8100" almasını önerir misiniz.
Ana kart tavsiye edilen mi.
Netflix, digitürk, tarayıcı, youtube varmı.
Onay verirseniz alacak.
Kardeşim bende aynı tv var anakart mb130 netfilix youtube sıkıntısız tarayıcı hiç kullanmadım.ancak mümkünse samsung paneli bulabilirse daha iyi olur.bendeki cmo panel karşıdan bakarsan harika yandan bakınca berbat.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Kardeşim bende aynı tv var anakart mb130 netfilix youtube sıkıntısız tarayıcı hiç kullanmadım.ancak mümkünse samsung paneli bulabilirse daha iyi olur.bendeki cmo panel karşıdan bakarsan harika yandan bakınca berbat.
Yanıt için sağolun.
Samsung olduğunu nasıl anlarız.

M Çevrimdışı

MemoA

Yeni Üye
10 Haz 2019
19
45
Bence sizin objektif görüşünüzü alabilmek adına, size bilgi vermeden önce görüşlerinizi alalım :ok
Başka postlarda da yazdım, çok memnun değilim 4k yayınlardan, 50hz ve düşük parlaklık mat renkler nedeniyle. Dolbyvision otomatik algılıyor netflixte, ayrıntılar iyi ama parlaklık düşük. ips olmadığı kesin, açıyla çok sönükleşiyor, hd yayınlarda gayet iyi parlaklığı da renkleri de çok canlı. Fabrika ayarına döndürdüm bugün, usbye kanal listesini kaydetmeden malesef :) uydu taramada hata veriyor sürekli, kanalların az kısmını buluyor. Menü geçişlerinde yavaşlama oldu fabrika ayarına geçtikten sonra. 12380 V 27500 şebeke:erkin yapınca sinyal gücü öncesinde 90 küsürken sıfır oluyor aniden. Vestel stabil değil samsung lg gibi ama uğraşması zevkliymiş çünkü özellik çok. Bakalım yeni sorun nasıl çözülecek kanalları tam arayamama sorunu. Servisi ararım yarın sanırım.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Vestel eski Vestel değil işi yokuşa sürüyor artık TV de ışık sızması ve vertical banding problemi var serviste onayladı Manisa merkez kriter dahilinde deyip böyle kullan dedi TV 55ud9400 olayı yargıya tasiyacam yıllardır Vestel aldigima pişman ettiler değişim isteyen yok ücret iadesi isteyen yok müdahale edin dedim çünkü bu gelen ürün de değişim ürünü idi yani sıfır TV gelince tüm problem bitmiyor o yüzden suyu akışına bırakıp konuyu cozMelerini bekledim bu arada bir karar almaları dahi 18 gün sürdü geri dönüşleri de geçmiş yıllara istinaden çok kotu 2012 den bu yana Vestel den ürün alırım Vestel eski Vestel değil sonuç olarak muhtemelen ışık sızması ve vertical banding panel değişimine gidilir dedim onu da yapmadılar burdan vesteli kınıyorum yılların müşterisi olarak Vestel hayel kırıklığı artık ürünlere değil markaya olan bir bagiligim vardı onu da son bir kaç yıldır ürün sonrası hizmet durumunda yok ettiler öyle sacma bir şey ki servis sorun var diyor bizde görüyoruz ki servis çağırıyoruz Manisa merkez bir şey yok deyip baştan atiyor ayıp cidden ayıp

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Başka postlarda da yazdım, çok memnun değilim 4k yayınlardan, 50hz ve düşük parlaklık mat renkler nedeniyle. Dolbyvision otomatik algılıyor netflixte, ayrıntılar iyi ama parlaklık düşük. ips olmadığı kesin, açıyla çok sönükleşiyor, hd yayınlarda gayet iyi parlaklığı da renkleri de çok canlı. Fabrika ayarına döndürdüm bugün, usbye kanal listesini kaydetmeden malesef :) uydu taramada hata veriyor sürekli, kanalların az kısmını buluyor. Menü geçişlerinde yavaşlama oldu fabrika ayarına geçtikten sonra. 12380 V 27500 şebeke:erkin yapınca sinyal gücü öncesinde 90 küsürken sıfır oluyor aniden. Vestel stabil değil samsung lg gibi ama uğraşması zevkliymiş çünkü özellik çok. Bakalım yeni sorun nasıl çözülecek kanalları tam arayamama sorunu. Servisi ararım yarın sanırım.
Servis menü görseli paylaşırmısın rica etsem :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri