Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Pekii.. cl+ ile cl modül arasında ne fark var?
Hımm,inan bilmiyorum tam olarak,ama sanki CI bir kart olmadan çözme işini yapamıyor,CI+ ise kartsız da çözebiliyor ,mesela eski filbox modül gibi.
Eskiden CI+ modül yoktu ,CI modüller vardı,şifreyi çözmek için kart kullanılırdı mutlaka,kartsız işe yaramıyordu çünkü,emu (emülatör) denilen yazılım ve bir modül ile çözülürdü şifreler,tabii bazen kart yerine geçen ama yinde bir kart olan "season kart" da kullanılırdı ( receiver+season kart+pc).Ama şimdi kartsız modül ile rahatlıkla çözüm yapılıyor,örneğini verdiğim "filbox irdeto modül" bunlardan biri.
Bu yazdıklarım tabii "kesin" bilgiye dayalı olmamakla beraber kendi düşüncemdir :ok

D Çevrimdışı

dalaman

Yeni Üye
4 May 2019
15
34
abi selamun aleykum toshiba 49l2863dat tv aldim
8161871 801491
vpz:20274160
pnl:23520164
paneli samsung mu lg mi acaba simdiden tesekkur ederim

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Hımm,inan bilmiyorum tam olarak,ama sanki CI bir kart olmadan çözme işini yapamıyor,CI+ ise kartsız da çözebiliyor ,mesela eski filbox modül gibi.
Eskiden CI+ modül yoktu ,CI modüller vardı,şifreyi çözmek için kart kullanılırdı mutlaka,kartsız işe yaramıyordu çünkü,emu (emülatör) denilen yazılım ve bir modül ile çözülürdü şifreler,tabii bazen kart yerine geçen ama yinde bir kart olan "season kart" da kullanılırdı ( receiver+season kart+pc).Ama şimdi kartsız modül ile rahatlıkla çözüm yapılıyor,örneğini verdiğim "filbox irdeto modül" bunlardan biri.
Bu yazdıklarım tabii "kesin" bilgiye dayalı olmamakla beraber kendi düşüncemdir :ok
Yaa ben dsmart dfix siparişi verdim peşin ödemeli. Adam cl modül göndercem cl+ yok elimde dedi de acaba bir dezavantajı var mıdır diye merak ettim :hmm

A Çevrimdışı

AlpErTunga

Yeni Üye
4 May 2019
8
44
Merhabalar bende Vestel 3D Smart 42pf8575 42" LED TV mevcut bu tvnin market bölümünde tüm uygulamalar olduğu halde sadece Vewd uygulaması yok. Vewd yüklenebilir mi tvye?

A Çevrimdışı

AlpErTunga

Yeni Üye
4 May 2019
8
44
vestelin bütün smartlarnda wevd var, app store veya app vewd olarakta geçebilir
o zaman ben böyle şansıma. demekki bana özel wevd yok. aşağıdaki gibi;

3f99519f08e59368f.jpg

136725f7c15ec432a.jpg

2c919ac86f5c78266.jpg

A Çevrimdışı

AlpErTunga

Yeni Üye
4 May 2019
8
44
A sizin mb9X şase galiba, özğr dilerim yanlış bilgilendirme yapmış olmayalım
TEKNOwest teknovest verdiği linkten yarım alınız
baktım ancak benim bu lanet smart tvye yükleme olmuyor 5 para etmezmiş iyi kazık yemişiz vestelden güyya smart tv aldık. 4k tv yanına da tv box almak mantıklı olanmış. tvyi parçalamamak için zor tutuyorum kendimi. imkan olsa vestel genel müdürlüğünün önündü parçalardım bu tv yi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
baktım ancak benim bu lanet smart tvye yükleme olmuyor 5 para etmezmiş iyi kazık yemişiz vestelden güyya smart tv aldık. 4k tv yanına da tv box almak mantıklı olanmış. tvyi parçalamamak için zor tutuyorum kendimi. imkan olsa vestel genel müdürlüğünün önündü parçalardım bu tv yi.
smart tv ye uygulama ne yazıkki eklenmiyor, sizin bahsettiğiniz şey şu anda samsung j7 ye kamera özelliğine optik sabitleme getirmek gibi bişey, eski bir televizyon her geçen gün teknoloji yenileniyor, biraz geride kalmış tv. dediğiniz gibi en mantıklı çözüm android box almak :ok

Geri
Üst Alt