Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Toshiba 49" 49L2863DAT Rica etsem, bu tvnin hangi panel oldugu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Burada yardımcı olunabilir diye buraya yazdım :)
20190207_195542.jpg
samsung va panel
mb211 qui menü
hdr yok

Y Çevrimdışı

Yusufg

Yeni Üye
8 Şub 2019
2
50
Herkese hayırlı günler dilerim, Sevgili üstadlarım bugün televizyonum kuruludu rica etsem seri nuarasından televizyonum hakkında panel vs bilgisi alabilirmiyim?

unnamed.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teşekkürler, toshibada çogunlukla paneller samsung va panel. va panel nasıldır?

S Çevrimdışı

selimsagol

Yeni Üye
21 Şub 2018
13
Merhaba, A101 onlineden sipariş verdiğim 43L2863DAT nihayet elime ulaştı. Lütfen kontrol edebilir misiniz?
S/N: 8114346 801616

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Teraspinin Tak kullan uygulamasi ile ilgili denemeler yaparken Tv kartimi bozdum ve simdi elimdeki saglam paneli paneli kirik ama calisan bir tv ye takmak veya kasa uyumsuzlugu durumunda elekronik aksamini kendi kasama aktarmak istiyorum . Kartim mb95 ve v224t yazilimli kart oldugu icin kullanilmis ayni model karti tekrar takma veya scart veya r232 den yazilim yükleme olayina simdilik sicak bakmiyorum.

.Aklima takilan bir kac soru var yardimci olabilirseniz sevinirim.su anda arastirdigim tv ler vestel ürünü kartlara sahil olan tv ler; telefunken,medion ,toshiba gibi tv ler. su anki Tv telefunken,

Forumda Tv icin daha önce yazilim aradigim dönemde bana CMO tipi 50" panele sahip oldugum ve buna uygun yaziliminda az oldugu söylenmisti,eger 4725 menüdeki bilgi dogruysa Panel LG ürünü, full hd led tipi.

simdi aklima gelen sorular;
  1. Takilacak kartin destekledigi ekran büyüklügü ne derece önemli ,42 " veya 55" Tv nin elektronik aksami ile 50"panel calisir mi (elektronik aksami kendi kasama takacagim), yoksa mutlaka secilecek tv nin 50 " Paneli destekleyen karta sahip mi olmasi gerekir?
  2. Anakartlarda panel kablo baglanti yerleri sekil olarak farkli ;secilecek kartin seklen su andaki kartima uymasi haricinde dikkat etmek gereken bir konu var midir,laptoplarda belirleyici etken pin sayisi mesala.
  3. Panel Yazilim uyumsuzlugu cikma ihtimalini önceden anlama imkani var mi
  4. secilecek tv nin teknik özelliklerinde yazan ekran özelligi uyum icin yeterli midir; full hd ve led gibi,mutlaka dikkat edilmesi gereken ek özellikde var midir 100hz gibi
sonuc olarak aman hic ugrasma bizide yorma olmaz mi dersiniz :),yoksa sizinde önerebileceginiz dikkat etmem bir kac kriter daha önerir misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt