Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

M Çevrimdışı

muammer816

Yeni Üye
11 Kas 2023
2
35
merhaba,
vestel 55Q9700TT modeliyle ilgileniyorum. sanırım sadece vatan bilgisayarda satışı mevcut. bu tv'de kullanılan panel billgileri , cof sayısı , kontrsat değerlerini vb. merak ediyorum. maalesef ürünü henüz satın almadığım için seri numarası ya da farklı bir bilgi paylaşımı yapamıyorum.

yardımınızı rica ederim.
teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,994
merhaba,
vestel 55Q9700TT modeliyle ilgileniyorum. sanırım sadece vatan bilgisayarda satışı mevcut. bu tv'de kullanılan panel billgileri , cof sayısı , kontrsat değerlerini vb. merak ediyorum. maalesef ürünü henüz satın almadığım için seri numarası ya da farklı bir bilgi paylaşımı yapamıyorum.

yardımınızı rica ederim.
teşekkür ederim.
Seri bilgisi vermeden size doğru bilgiyi vermemiz mümkün değil.

I Çevrimdışı

icncyln

Yeni Üye
12 Kas 2023
2
27
IMG_8357.jpg
Merhaba toshiba 65ua3d63dt tv aldım panel ve cof bilgisi alabilirmiyim?

I Çevrimdışı

icncyln

Yeni Üye
12 Kas 2023
2
27
SAKAI panel cof bilgisine ulaşamadım.
Teşekkür ederim size zahmet olmazsa eğer va mi ips mi bakabilirmisiniz ? Bir de bu 65ua3d63dt modelinde kaç farklı panel tipi var sakai yi sıralama yapsanız şahsi fikriniz kaçıncı sırada olurdu şimdiden teşekkür ederim .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,994
Teşekkür ederim size zahmet olmazsa eğer va mi ips mi bakabilirmisiniz ? Bir de bu 65ua3d63dt modelinde kaç farklı panel tipi var sakai yi sıralama yapsanız şahsi fikriniz kaçıncı sırada olurdu şimdiden teşekkür ederim .
detaylı panel bilgisi ulaşamadım sadece SAKIA bilgisi var.

Çoklu üretim söz konusu Boe, LG, SAKAI

G Çevrimdışı

ghetto

Yeni Üye
13 Kas 2023
2
24
2023-11-13-10-10-42-984.jpg

Vestel 55QA9700 panel bilgisi öğrenebilir miyim. Bana mağazada ips olarak söylendi fakat hiç de ios değil gibi yan açılardan bozuluyor.

Geri
Üst Alt