VESTEL MB9X Kulaklık ile ses sistemi kontrol yazılımı

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Hocam, Allah sizden razı olsun. TV açıldı çok şükür. Bir daha TV'nin menü tuşuna bile basmayacam. :hoba1
Online yöneticilerden de size ulaşılmasını rica ettim, ortalığı biraz ayağa kaldırdım. Hakkınızı helal edin.

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
A Ado hocam selamlar
49ua9600 mb120 ve 49ud8400 mb130 cihazlar için aynı sorunum mevcut. İlgili cihaz-anakartlar için bir çözüm var mıdır. Ayrıca kulaklık ve Bluetooth hoparlör den aldığım sen ile TV sesi arasında senkron sorunu var. TV sesi çok az önce geliyor. Yazılımsal bir ayarı var mıdır?
A Ado

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam selamlar
49ua9600 mb120 ve 49ud8400 mb130 cihazlar için aynı sorunum mevcut. İlgili cihaz-anakartlar için bir çözüm var mıdır. Ayrıca kulaklık ve Bluetooth hoparlör den aldığım sen ile TV sesi arasında senkron sorunu var. TV sesi çok az önce geliyor. Yazılımsal bir ayarı var mıdır?
A Ado
Senkron sorunu görüntü kaynağı ile ses kaynağının farklı tercih edilmesinden de kaynaklanıyor çoğu zaman. Bunun yanısıra sanki doğru hatırlıyorsambir ses geciktirme ayarı vardı? :alala

Kontrol edeceğim mutlaka :ok

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
Senkron sorunu görüntü kaynağı ile ses kaynağının farklı tercih edilmesinden de kaynaklanıyor çoğu zaman. Bunun yanısıra sanki doğru hatırlıyorsambir ses geciktirme ayarı vardı? :alala

Kontrol edeceğim mutlaka :ok
Tşk ederim A Ado hocam. Sabırsızlıkla bekliyorum. Birde bu konuda ki master ses ayarı mb120 de de oluyor mu?

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
A Ado

Mb120 MB130 modelleri için de yazılım çıkar mı? Tv kumandasından sesi kısmaya artırmaya rağmen ses sistemi sesi değişmiyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt