VESTEL MB9X Kulaklık ile ses sistemi kontrol yazılımı

A Çevrimdışı

Atakan97

Yeni Üye
18 May 2020
3
26
Çıldırmana gerek yok ki ,hemen senin mesajın üzerinde kalın punto ile link vermiştim ya ,orayı incele istersen ,yapılamayacak bir şey değil :ok
Daha önce hiç yapmadım bir şey olur diye biraz korktum ama inceliyim hocam teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yollarım sana kardeşim ama modlama ile yapsan sen daha iyi olur.
Hocam daha önce hiç yapmadığım için gözüm korktu biraz ama inceliyim bı tekrardan en kotu senden isterim uyarsa sana da

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Daha önce hiç yapmadım bir şey olur diye biraz korktum ama inceliyim hocam teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam daha önce hiç yapmadığım için gözüm korktu biraz ama inceliyim bı tekrardan en kotu senden isterim uyarsa sana da
Yaparsın taparsın,gerçekten çok basit ,yapamazsan da tvden aldığın profilleri buraya zipleyip aşağıdaki siteye yükle ve linkini ver bakalım ,olmazsa hosbulduk hosbulduk yapar,yollar,sende yüklersin :ok

I Çevrimdışı

illemez

Yeni Üye
20 May 2020
5
36
9060 için denedim anlatıldığı şekilde. TV kapandı ve açıldı ancak sinyal yok uyarısı verdi. Menu 4725 açılmıyor. Sol ok tuşu basılı kalmış gibi menulerde gezemiyorum . Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Barisuysal28

Yeni Üye
6 Eyl 2020
41
44
Akşam yükleme yaptım oldu, sıkıntısız bir şekilde ses + - ve sessize alma çalışıyor.
Cak (Jak) takılı iken TV nin hopalörü tamamen iptal oluyor bilginiz olsun.

Hocam sizden ricam bu ve diğer birkaç benzer konuyu tek bir konuda toplayıp sabite almanız,
Çok araştırdım bulmakta zorlandım biraz bilginiz olsun. Çok teşekkürler, emeğinize sağlık...
MB 130 s için Jack takılınca TV'den ses gelmesini istemiyorum nasıl yapabilirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
MB 130 s için Jack takılınca TV'den ses gelmesini istemiyorum nasıl yapabilirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri