Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

O Çevrimdışı

omerbostan

Yeni Üye
30 May 2023
8
41
Merhaba herkese öncelikle teşekkür eder saygılar dilerim. Bir hatam veya kusurum olursa lütfen bağışlayın. Bende 50FD7300 ve 55FD7300 serisi tv var ve şikayetim kulaklık çıkışına cihaz bağlasamda halen tvnin hoparlörlerinden ses gelmesidir. Tvye hem güncel yazılım atmak istiyorum hemde bu kulaklık takınca tvnin kendi hoparlörlerinden ses gelmesin istiyorum. Çünkü tvnin kendi hoparlörleri çok kötü ve ben harici ses sistemi bağladım. Yalnız ses kontrolünü sadece tvnin kendi kumandasından yapmak istiyorum. Tek amacım bu. Bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim. Herkese saygılarımı sunarım teşekkür ederim.

50FD7300 tamamen orjinal herhangi bir arıza değişim olmamıştır.

55FD7300 anakartı elektrikten sebep arızalanmıştı. Yetkili servis tarafından yeniden komple orjinali takıldı.

Vestel-50FD7300-Seri.jpg

Vestel-50FD7300.jpg

Vestel-55FD7300-Seri.jpg

Vestel-55FD7300.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Merhaba herkese öncelikle teşekkür eder saygılar dilerim. Bir hatam veya kusurum olursa lütfen bağışlayın. Bende 50FD7300 ve 55FD7300 serisi tv var ve şikayetim kulaklık çıkışına cihaz bağlasamda halen tvnin hoparlörlerinden ses gelmesidir. Tvye hem güncel yazılım atmak istiyorum hemde bu kulaklık takınca tvnin kendi hoparlörlerinden ses gelmesin istiyorum. Çünkü tvnin kendi hoparlörleri çok kötü ve ben harici ses sistemi bağladım. Yalnız ses kontrolünü sadece tvnin kendi kumandasından yapmak istiyorum. Tek amacım bu. Bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim. Herkese saygılarımı sunarım teşekkür ederim.

Vestel-50FD7300.jpg

Tv den dosya alıp düzenleme yapılacak yazdıklarımı yapın alınan dosyaları bir dosya upload sitesine veya drive yükleyin yarın düzenlerim size link veririm tv ye geri yüklediğinizde sorun kalmaz.

Linkteki yardımcı komut dosyasını zipten çıkartın.
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın gerekli dosyalar tv den alınacaktır.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

O Çevrimdışı

omerbostan

Yeni Üye
30 May 2023
8
41
Tv den dosya alıp düzenleme yapılacak yazdıklarımı yapın alınan dosyaları bir dosya upload sitesine veya drive yükleyin yarın düzenlerim size link veririm tv ye geri yüklediğinizde sorun kalmaz.

Linkteki yardımcı komut dosyasını zipten çıkartın.
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın gerekli dosyalar tv den alınacaktır.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

Merhaba, ilgili dosyaları ekte sunuyorum. Umarım düzgün alabilmişimdir ve sizde umarım ulaşabilirsiniz.
Tekrardan ayrıca teşekkür ediyorum sizlere çok sağolun.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

50FD7300 tamamen orjinal herhangi bir arıza değişim olmamıştır.

55FD7300 anakartı elektrikten sebep arızalanmıştı. Yetkili servis tarafından yeniden komple orjinali takıldı.

Vestel-50FD7300-Seri.jpg

Vestel-50FD7300.jpg

Vestel-55FD7300-Seri.jpg

Vestel-55FD7300.jpg

Buraya da yükleyebilirsin :ok
👇

O Çevrimdışı

omerbostan

Yeni Üye
30 May 2023
8
41

Buraya da yükleyebilirsin :ok
👇
Merhaba dediğiniz gibi buraya ekledim sanırım. Eğer ulaşamazsanız tekrar denerim. Saygılarımla.

Geri
Üst Alt