Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
43

core yazılımda biss menusu yok kendi yazılımlarında var bende görüntü ve smart menu imajlarının filezilla indirip yazılımı geri çekip geri attım görüntü 2.15 kullandığım görüntüye geri geldi zaten
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Büyük ihtimal "vdplayer" ,veya "aurora" içindedirler

EK:
Bakmak lazım ama değişmez çünkü bin dosyası.

ts uzantılı videoları açmadı denedim keşke yazılım yaparlerken hayrına vlcplayeri yükleseler varya bu kadar kafa karışmaz ottde vlc çok önemli mesala ama kendinden uydulu oldugundan büyük ihtimalle bağımsızdır ancak uydunun özelliklerini bilmek gerek kurcalama yapmak için

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
ts uzantılı videoları açmadı denedim keşke yazılım yaparlerken hayrına vlcplayeri yükleseler varya bu kadar kafa karışmaz ottde vlc çok önemli mesala ama kendinden uydulu oldugundan büyük ihtimalle bağımsızdır ancak uydunun özelliklerini bilmek gerek kurcalama yapmak için
Yok yok,baktım şimdi , kodekler Vdplayer içinde,en azından bende öyle görünüyor.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Tv yazılım konusunda uzman F fikoloji ve TEKNOwest teknovest tir,özellikle yeni model kartlar hakkında bilgim pek yok ama tv de sıkıntı yoksa bence boşuna yazılım atmakla uğraşmaya değmez diye düşünüyorum nacizane.
görüşün için sağol.......... birisi sormuş yazılımı vermiş bende modelim aynı ama seri no'su farklı televizyonum için olurmu sordum... gerekli olursa yanda dursun diye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
görüşün için sağol.......... birisi sormuş yazılımı vermiş bende modelim aynı ama seri no'su farklı televizyonum için olurmu sordum... gerekli olursa yanda dursun diye
Ben pek karışmak istemiyorum bu konulara ama bizim kartlarda, tv aynı modelse ,aynı yazılım genelde oluyor,seri no olayı pek sıkıntı çıkartmıyor ama sizin kartlarda inan bilmiyorum.

osmanseker45 Çevrimdışı

osmanseker45

Yeni Üye
21 Ara 2018
5
36
Ful yazılım talimatlarını uygulayın. ilk yüklediğiniz sizin tv ye uymuyordu yanlış yazılım yüklenmiş.
Full yazılımı tekrar ok tuşu ile yükleyin. İlk başta ışık yanmıyor sonra hızlı hızlı yanıp yüklemeye başlayacaktır. Olmazsa servisten destek alın. Attığınız yazılım nedeni ile ana karta sorun olmuş olabilir
yardımınız için teşekkürler. Ancak şuan ne led yanıyor nede tepki veriyor sizce ne yapmalıyım?

I Çevrimdışı

ibrahim72

Yeni Üye
15 Ara 2018
12
merhabalar hayırlı pazarlar çekirdek yazılım yüklüyorum fakat yazılım degişmiyor yardım için şimdiden tşkler

IMG_20181221_1434031c87a3ef1edbd8274.jpg

IMG_20181221_1431381.jpg

Geri
Üst Alt