Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
43
çekirdek yazılımlarda biss nasıl açılıyor bilgisi olan varmı profil düzenlemelerden hangisini açmamız gerek

cemozel Çevrimdışı

cemozel

Yeni Üye
17 Ara 2018
7
40
Hocam merhaba, cok tesekkur ederim emeğin ve paylasımların için. MB100 ANAKART için sanırım en guncel yazılım ''17MB100 2.7.0.0. '' bu değil mi ? Ben pc'den Tv'ye ekranı yansıtmak istedim (Pc windows10) Tv'yi goruyor ama bir turlu baglanamıyor, ekran kararıyor bir muddet sonra geri atıyor. Sanırım ''Hz'' ile alakalı bir durum herhalde cunku verdigin en guncel yazılımı kurdum yine aynı. Pc 60Hz vermeye calısıyor galiba aklıma baska bir sorun gelmiyor, var mı bir onerin? simdiden cok tesekkur ederim. Bu arada TV 48ua9300 lazım olur mu fikir vermesi acısından bilemedim. Kolay gelsin.

M Çevrimdışı

meke5678

Yeni Üye
5 Ara 2018
27
Haber bekleyeceğiz. Umarım düzelir :ok

6 Aralık 2018 tarihli yazımın sonunda " Ara sıra yapılan kendi kendisine resset atma kusurunun giderilip giderilmediğini sanırım bir hafta veya 15 günlük bir sürede olasılıkla netlik kazanır. Saygı selem ve memnuniyetimle..." dediğim bu cümle ile mesajımı bitirmiştim. Sevgili Fikoloji'de alıntısını yaptığım nazik karşılığı vermişti.

Bugün tv. izlerken ilk kes kendisini kapattı. Kendisini reset yapıp açmadı. Ben kumanda düğmesinde açtım. Şündan da emin değilim bu kapanmayı verecek gündüz gözü ile bir an elektrik gidip geldi mi? son çekirdek 2.15.14 Saygı ve selamlarımla.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
çekirdek yazılımlarda biss nasıl açılıyor bilgisi olan varmı profil düzenlemelerden hangisini açmamız gerek
Menü ---> Ayarlar ---> Diğer Ayarlar penceresinden ayarlanıyor,profilden açılmasına gerek yok,zaten profilde yok diye hatırlıyorum -en azından benim tvde böyle (47PF9090)

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
O zaman eve gidince,bana kanal listesini yolla bakayım,hadi eski kartlarda vardı reset işi ama baktım da senin kart 211.Çanak ve dayzek yakındamı,yoksa çatıdamı,kanal listesini yollamayı(ziple de yolla) unutma :)
Hocam kanal listesini flaş belleğe yükledim ama foruma yükleme linki ni bulamadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam benim tvdeki anakart kaç mb lık üst satırda mb211 yazıyor acaba 211 mb lık mı 211 mblık ise 130 mb lık kartlardan daha üstün özelliklere sahip olması gerekmezmi yalnışmı biliyorum
DSC_01827a0756ce6c034aae.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hocam kanal listesini flaş belleğe yükledim ama foruma yükleme linki ni bulamadım

Yükleyebilirsin,yazılan kanalları merak ettim,açıkçası,yani çözüm olmayabilir belki ama yine de inceliyeyim.

EK:
Resimdeki MB olarak görünen yazılar ölçü olarak değildir,bizim anakart dediğimiz ya "Main Board" veya "Mstar Board" un kısaltmalarıdır.Üstünlük olarak görmemek gerekir.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cnytgll

Yeni Üye
13 Ara 2018
3
35
Adem abi merhaba 48scf7620 model tv için netflix olan bir güncelleme var mı mb 110 sürüm destek verrsen çok mutlu olurum.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46

Yükleyebilirsin,yazılan kanalları merak ettim,açıkçası,yani çözüm olmayabilir belki ama yine de inceliyeyim.

EK:
Resimdeki MB olarak görünen yazılar ölçü olarak değildir,bizim anakart dediğimiz ya "Main Board" veya "Mstar Board" un kısaltmalarıdır.Üstünlük olarak görmemek gerekir.
trt1hd kanald

EK:
Peki rakam olarak 211 130 dan daha büyük ordaki mb211 veya mb130 nasıl öldü alabilirim mb211 lik tvde kaç megabaytlık anakart ve hafıza var 130 mb tvde kaç megabaytlık anakart hafıza var
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kanalları yükledim görebiliyormusunuz yoksa yüklenmemişmi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
trt1hd kanald

Peki rakam olarak 211 130 dan daha büyük ordaki mb211 veya mb130 nasıl öldü alabilirim mb211 lik tvde kaç megabaytlık anakart ve hafıza var 130 mb tvde kaç megabaytlık anakart hafıza var
Sen hala kanal listesini yüklemedinmi :smile:
Kartların durumu hakkında bir bilgim yok maalesef.

EK:
yüklediğin yer sana link verecek,o linki buraya yazman gerekirdi :) olmadı bir daha yükle link vermeyi unutma :)
Aşağıdaki gibi

dosya.png

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt