Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

S Çevrimdışı

siyuba

Yeni Üye
14 Ocak 2019
8
42
arkadaşlar öncelikle bizler için verdiğiniz emekten harcadığınız zamandan dolayı sizlere teşekkür ederim.

kullanmakta olduğum vestel tv ye hdmı ile pc yada,tv box bağladığımda hata vermeye başladı ekran kararması ses gelmeme ekranda pembeleşme sorunları başladı.

tavsiyeforumunda daha önce yazılım indirip tv ye kurdum görselde paylaşacağım modelde elinizde güncel yazılımınız varımı ? yok ise stabil çalışan yazılım verebilme imkanınız varımı

20241002_160556.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,994
arkadaşlar öncelikle bizler için verdiğiniz emekten harcadığınız zamandan dolayı sizlere teşekkür ederim.

kullanmakta olduğum vestel tv ye hdmı ile pc yada,tv box bağladığımda hata vermeye başladı ekran kararması ses gelmeme ekranda pembeleşme sorunları başladı.

tavsiyeforumunda daha önce yazılım indirip tv ye kurdum görselde paylaşacağım modelde elinizde güncel yazılımınız varımı ? yok ise stabil çalışan yazılım verebilme imkanınız varımı

20241002_160556.jpg
Bildirim çanından güncel yazılıma ulaşabilirsiniz.

F Çevrimdışı

flawsly

Yeni Üye
2 Eki 2024
2
18
Vestel SMART 43FA7300 tv yazılım güncellemesi için dosya talep edecektim MB97 olarak gözüküyor, parçalar orjinal herhangi bir değişeni yok. TV'deki problemimiz YouTube'de siyah ekranda kalması ve Netflix'te dizinin yüklenmemesiydi.

WhatsApp-Image-2024-10-02-at-19.37.16.jpg

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

boacm

Yeni Üye
3 Eki 2024
1
34
Merhaba, iyi insanlar

Luxor Smart TV'm için bir yazılım güncellemesi arıyorum.
Şu anda yüklü olan sürüm çok eski ve otomatik olarak güncellenmiyor. Çok sınırlı kapasiteye sahip ve bazen başlatıldığında donuyor.
Tüm parçalar orijinal ve hiçbir değişiklik yok

tv-back.jpg
Service-panel.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,560
Merhaba, iyi insanlar

Luxor Smart TV'm için bir yazılım güncellemesi arıyorum.
Şu anda yüklü olan sürüm çok eski ve otomatik olarak güncellenmiyor. Çok sınırlı kapasiteye sahip ve bazen başlatıldığında donuyor.
Tüm parçalar orijinal ve hiçbir değişiklik yok

tv-back.jpg
Service-panel.jpg
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın kapasite değişmez.

D Çevrimdışı

djhakan111

Yeni Üye
6 Ara 2022
11
29
vestel-yazilim-2.jpg
vestel-yazilim71680043b879fd87.jpg

merhaba ustalarım tv ilk seferde açıyor ama kapatıp ikinciyi açmaya çalıltığımızda standby sürekli yanıp sönüyor açılmıyor yazılımla alakalı olabilir mi

Geri
Üst Alt