Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

O Çevrimdışı

oktay güngör 

Yeni Üye
4 Şub 2020
10
65
Anakart degişti yazılım ve panel yazılım lütfen

IMG20231223192150.jpg
IMG20231223192136.jpg

Ö Çevrimdışı

Özdenözden

Yeni Üye
23 Ara 2023
11
45
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin. Sizi yazılıma ve yükleme talimatına yönlendirecektir sonucu yazın.
By_Trol ustam, ihtiyar Anne ve Baba' ma ait bir televizyon idi talimatları dikkatlice okudum elimde en küçük 16gb flash bellek olmasına rağmen denemeye değer deyip bir koşu gittim dediklerinzi uyguladım sanırım yükleme başarısız oldu, tv nin yükleme esnasındaki hızlı yanıp sönen kırmızı ışığının durumu 10dkk boyunca değişiklik göstermedi fişi çekmek zorunda kaldım fakat ne enterasandırki tekrar taktığımda cihaz açıldı. Şuan çalışır durumda 4gb bir flash bellek edinir edinmez tekrar yükleme yapıp sonucu paylaşacağım.

Not; Anne ve Babam yaşa bağlı olarak evden çok çıkamadıkları için tek eylenceleri televizyonlarıydı, size nasıl dua ettiklerini tahmin bile edemezsiniz. Bende bu karşılıksız bilgi tecrübe ve paylaşımınız için sonsuz teşekkür ederim.

Saygılarımla

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
By_Trol ustam, ihtiyar Anne ve Baba' ma ait bir televizyon idi talimatları dikkatlice okudum elimde en küçük 16gb flash bellek olmasına rağmen denemeye değer deyip bir koşu gittim dediklerinzi uyguladım sanırım yükleme başarısız oldu, tv nin yükleme esnasındaki hızlı yanıp sönen kırmızı ışığının durumu 10dkk boyunca değişiklik göstermedi fişi çekmek zorunda kaldım fakat ne enterasandırki tekrar taktığımda cihaz açıldı. Şuan çalışır durumda 4gb bir flash bellek edinir edinmez tekrar yükleme yapıp sonucu paylaşacağım.

Not; Anne ve Babam yaşa bağlı olarak evden çok çıkamadıkları için tek eylenceleri televizyonlarıydı, size nasıl dua ettiklerini tahmin bile edemezsiniz. Bende bu karşılıksız bilgi tecrübe ve paylaşımınız için sonsuz teşekkür ederim.

Saygılarımla
Rica ederim. 🙏 Anne ve babaya selamlar. Tv yazılımın ön yükleme boot kısmını yüklemiştir. Size kötü bir haberim var forumda anlamsız nicklere izin vermiyoruz profilinize ait bölüme girip kişisel detaylar seçeneğinden değiştir seçip kendinize uygun bir nick talebinde bulunun.

S Çevrimdışı

Simge52

Yeni Üye
10 Ocak 2021
46
51
22"Vestel
Arıza TV açıyor Vestel yazıyor ve raster de kalıyor resim yok kumanda işlev görmüyordu 17mb82 kurtarma yazılımı yükledim kumanda işlev yapmaya başladı görüntü yok ledler yanıyor yardımcı olursanız sevinirim ustalarım versiyon farkı olan yazılımları denemek lazım varsa elinizde

22"Vestel
Arıza TV açıyor Vestel yazıyor ve kalıyor resim yok kumanda işlev görmüyordu 17mb82 kurtarma yazılımı yükledim kumanda işlev yapmaya başladı görüntü yok led,ler yanıyor yardımcı olursanız sevinirim ustalarım versiyon farkı olan yazılımları denemek lazım varsa elinizde

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,573
73
yazılım hata veriyor idirilemiyor
MB8X ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsurun, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine KLASÖRSÜZ Ollarak yerleştirilir
Yazılım unsurları eklenmiş bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır

Y Çevrimdışı

yabensem

Yeni Üye
17 Ara 2023
5
44
Teşekkürler

Yazılım indirebilmek için yapılması gerekenler

Kurtarma, Çekirdek yazılımları indirebilmek konu altına , Menü(home) 4725 ile servis menünü paylaşınız.
Yetkili arkadaşlar size indirmeniz gereken yazılımı bildirim yoluyla göndercektir.

Amacımız sizlere zorluk çıkarmak değil bilakis yanlış yazılım yüklenmesi sonucu televizyonlarınızın brick olmasını engellemektir.

20231224_190658.jpg

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

oktay güngör 

Yeni Üye
4 Şub 2020
10
65
MB8X ailesi için;
Rar dosyasından çıkarılmış iki ana unsurun, FAT32 olarak formatlanmış bellek içerisine KLASÖRSÜZ Ollarak yerleştirilir
Yazılım unsurları eklenmiş bellek TV ye takılır
TV nin uzaktan kumandası aracılığı ile MENU 4725 tuşlanarak Servis menüsüne girilir
En altta bulunan USB OPERATİONS bölümüne gelinir ve OK tuşuna basılır
Ekranda çok kısa süreli olarak (dosya çok küçük olduğu için yükleme anlık olur) LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazısı gelir ve gider
TV kumandasından stby tuşuna basarak tv kapatılır
ilginiz için teşekkürler

A Çevrimdışı

adnan80

Yeni Üye
24 Ara 2023
4
49
buna uygun yaılım lütfen yeni yaılım uydu günellemeside yapıyormu çoğu kanal çekmiyor

WhatsApp-Image-2023-12-24-at-21.45.24.jpg

Y Çevrimdışı

yabensem

Yeni Üye
17 Ara 2023
5
44
Yazılım indirebilmek için yapılması gerekenler

Kurtarma, Çekirdek yazılımları indirebilmek konu altına , Menü(home) 4725 ile servis menünü paylaşınız.
Yetkili arkadaşlar size indirmeniz gereken yazılımı bildirim yoluyla göndercektir.

Amacımız sizlere zorluk çıkarmak değil bilakis yanlış yazılım yüklenmesi sonucu televizyonlarınızın brick olmasını engellemektir.

20231224_190658d7b0fc40fe45543d.jpg
20231217_090923.jpg

Geri
Üst Alt