Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

G Çevrimdışı

gungorb

Yeni Üye
19 Ocak 2020
12
41
G gungorb, usb 3,0 sa olmayabilir
teşekkürler ilgi ve alakadan ötürü.
oldu sonunda açıldı tv.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hadi güle güle kullan :) nasıl yaptığını da yazsaydın keşke,yapamayanlara yardımcı olurdu :ok

bu versyonu yükledim usb 2.0 ile 5 dk içinde kendine geldi.
usb ye klasör olarak değil dosya olarak yükle
tv fişini takmadan önce usb yi tak ve kumanda üzerinden 'OK' tuşuna basılı tut
tv fişini tak ve 'OK' tuşuna basmayı bırak
usb işlem yapıyorsa elleme 5 dk sonra hazır.:mutlu

teşekkürler ilgi ve alakadan ötürü.
oldu sonunda açıldı tv.

bu versyonu yükledim usb 2.0 ile 5 dk içinde kendine geldi.
usb ye klasör olarak değil dosya olarak yükle
tv fişini takmadan önce usb yi tak ve kumanda üzerinden 'OK' tuşuna basılı tut
tv fişini tak ve 'OK' tuşuna basmayı bırak
usb işlem yapıyorsa elleme 5 dk sonra hazır.:mutlu
şimdi ustalar güncelleme yapmak mümkünmü buna yoksa şansımı fazla zorlamayayım mı??

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fmajour

Yeni Üye
19 Ocak 2020
10
40
Donanımsal sorun olmalı ,ama yinede full yazılım konusunda tvnin barkod fotosunu vererek full yazılım isteyebilirsin ama bu kart çok risklidir,öncelikle belirteyim :ok

Evet bunu yaptim vestelin +90 850 222 4123 numarali Vestel ilestisim ve Cozum Merkezi numarasindan whatsaptan sorunu yazdim. Beni yetkili servise yonlendirdi. Bende yetkili servis istemedigimi cunku garantisinin 2017 yilinda bittigini abimin televizyon tamiricisi oldugunu soyledim ama istedigim yazilimlara ulasamadim. Yeni Tv alsam kapsamli donanimli bir cihaz istiyorum ancak suan agustos ayina kadar bu yonde bir masraf yapmak istemiyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Evet bunu yaptim vestelin +90 850 222 4123 numarali Vestel ilestisim ve Cozum Merkezi numarasindan whatsaptan sorunu yazdim. Beni yetkili servise yonlendirdi. Bende yetkili servis istemedigimi cunku garantisinin 2017 yilinda bittigini abimin televizyon tamiricisi oldugunu soyledim ama istedigim yazilimlara ulasamadim. Yeni Tv alsam kapsamli donanimli bir cihaz istiyorum ancak suan agustos ayina kadar bu yonde bir masraf yapmak istemiyorum.
Tvnin arkasındaki barkod fotosunu okunaklı çekip aşağıdaki linkte yayınlamalısın :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar mb130 v5 yazılım paylaşacak varmı,?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt