Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

K Çevrimdışı

kadircik

Aktif Üye
11 Haz 2019
59
48
F fikoloji, full atıyım dedim hızlı hızlı yanarken ok bırkıyorum vestel yazısı çıkıyor sonra ekran stanbyda kalıyor ilerleme olmuyor bi kaç bellekle daha deneyecem şimdilik çekirdek yazılımı attım ondada durum aynı.

W Çevrimdışı

weqabond34

Yeni Üye
9 Kas 2019
1
34
regal 40r6015f tv için 17MB97_98_0.45.23.32 yüklemeye çalıştım fakat olmadı kafayı yicem lütfen yardım edin.

T Çevrimdışı

tsahin78

Yeni Üye
10 Kas 2019
4
45
Adem bey merhaba. benim televizyonum vestel smart 9400 4K. tv yi aldığımızda tivibu uygulamasını kullanabiliyorduk ancak bundan 7-8 ay kadar önce bir güncelleme geldi ve bu uygulama gitti. ben televizyonu alırken özellikle bu uygulama var diye tercih etmiştim. vestel tv müşteri hizmetleri uygulamanın tivibuyla ilgili olduğunu tivibu müşteri hizmetleri de vestelle alakalı olduğunu söyleyip savuşturuyor. İnternette acaba uygulama var mı diye ararken sizin forum dikkatimi çekti ve birçok soruna çözüm sağladığınızı gördüm. Acaba bu sorunun bir çözümü var mı? Var ise bilgilendirebilir misiniz? birde tv de netflix uygulaması yok, bunu da yükleme imkanımız var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adem bey merhaba. benim televizyonum vestel smart 9400 4K. tv yi aldığımızda tivibu uygulamasını kullanabiliyorduk ancak bundan 7-8 ay kadar önce bir güncelleme geldi ve bu uygulama gitti. ben televizyonu alırken özellikle bu uygulama var diye tercih etmiştim. vestel tv müşteri hizmetleri uygulamanın tivibuyla ilgili olduğunu tivibu müşteri hizmetleri de vestelle alakalı olduğunu söyleyip savuşturuyor. İnternette acaba uygulama var mı diye ararken sizin forum dikkatimi çekti ve birçok soruna çözüm sağladığınızı gördüm. Acaba bu sorunun bir çözümü var mı? Var ise bilgilendirebilir misiniz? birde tv de netflix uygulaması yok, bunu da yükleme imkanımız var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...
ana kart modeli nedir ?
menü4725 yapıp çıkan görseli ekleyiniz

İ Çevrimdışı

İbrahim Can

Yeni Üye
29 Tem 2019
37
25
ustam kolay gelsin .ustam bende 17mb140 anakartlı bir vestel tv varda logo çıkıp kapanıyor yazılım varmı acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ustam kolay gelsin .ustam bende 17mb140 anakartlı bir vestel tv varda logo çıkıp kapanıyor yazılım varmı acaba

20191111_1654149798ca127eec5b5e.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt