Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

exelans01

Yeni Üye
7 Kas 2019
2
24
ellerinize saglık....ben cekirdek yazılımı yükledim benim tv vestel smart....MB98 youtube falan acılıyor fakat netflix yok yardimci olabilirmisiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ellerinize saglık....ben cekirdek yazılımı yükledim benim tv vestel smart....MB98 youtube falan acılıyor fakat netflix yok yardimci olabilirmisiniz
Diğer yazdığınız konuda arkadaş açıklamıştır. Televizyona modlama yapmanız gerekiyor. Cihazdan profil dosyalarınızı alıp oynamanız lazım

B Çevrimdışı

brkkk

Yeni Üye
6 Kas 2019
2
34
iyi günler benim televizyonum seg marka ve mb82s anakart var sitenizden indirdiğim iki tane güncel yazılımı yükleyemedim çünkü ne zaman yüklemeye calıssam sw_upragede diye bir onay bölümü çıkıyor onaylıyorum tekrar kanal sayfasına dönüyor. televizyon kapalı iken ok tuşuna bakarak yaptım yine aynı normal sekilde acılıyor.Usb bozuktur diye baska usblerde denedim yine olmuyor lütfen yardım edebilir misiniz. versiyon 066a diyor

K Çevrimdışı

kadircik

Aktif Üye
11 Haz 2019
59
48
F fikoloji, izlediğim kanal azeri kanalı o otizm yazısıda haberi önceden geçmiş ama yazı kalmış o sırada öyle bir haber bandı dönmüyor, tv yi hemen açıncada olmuyor 15-30 dakka sonra sanırım serverlara takılı eski tüplü siyah beyaz monitörde iz kalması gibi duruyor en alttada bar gibi siyah çubuk şeklinde iz var tv logosu varken ışık süzmesini sorun etmiyorum köşedeki.

IMG_20191107_195426-Large.jpg

IMG_20191107_193829-Large.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
iyi günler benim televizyonum seg marka ve mb82s anakart var sitenizden indirdiğim iki tane güncel yazılımı yükleyemedim çünkü ne zaman yüklemeye calıssam sw_upragede diye bir onay bölümü çıkıyor onaylıyorum tekrar kanal sayfasına dönüyor. televizyon kapalı iken ok tuşuna bakarak yaptım yine aynı normal sekilde acılıyor.Usb bozuktur diye baska usblerde denedim yine olmuyor lütfen yardım edebilir misiniz. versiyon 066a diyor
Selam,
Full yazılım talimatı ile yükle yapınız, yani fişi çekip ok tuşuna basarak

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, izlediğim kanal azeri kanalı o otizm yazısıda haberi önceden geçmiş ama yazı kalmış o sırada öyle bir haber bandı dönmüyor, tv yi hemen açıncada olmuyor 15-30 dakka sonra sanırım serverlara takılı eski tüplü siyah beyaz monitörde iz kalması gibi duruyor en alttada bar gibi siyah çubuk şeklinde iz var tv logosu varken ışık süzmesini sorun etmiyorum köşedeki.

IMG_20191107_195426-Large.jpg

IMG_20191107_193829-Large.jpg
Günaydın ,
Panel de bir önceki sahnenin gölgesi kalıyor.
Yazılım denedin mi ? Çünkü panel gibi duruyor

R Çevrimdışı

Rizvan Aydın

Yeni Üye
29 Ağu 2019
34
51
Merhaba ustam verdigin yazılım yine takıldı
Değişik flaş belleklerle denedim olmadı
Sonra başka bir dosya denedim onu da 3,4 farklı flaş bellekle denedikten sonra en sonunda yazılım sonlandı ve normal çalıştı.
Emeğine sağlık ilginize teşekkür ederim
Hayırlı işler kolay gelsin

Geri
Üst Alt