Vestel MB120 anakartlı smart tv Bluetooth kulaklık bağlama

O Çevrimdışı

osman1234

Aktif Üye
11 Haz 2018
141
23
Merhaba. Öncelikle herkesin kadir gecesi mübarek olsun. Bende 50ub8300 smart tv var. Bluetooth la telefonu bağlayabiliyorum. Çünkü bağlantıyı telefondan yapıyorum. Ama Bluetooth kulaklık larda tv yi göremem. Bu yüzden tv de Bluetooth arayüzü olmalı ve tvden bağlanmaya çalışmalıyım. Ben tv de Bluetooth cihazları görme diye birşey bulamadım. Varmı böyle bir özellik bilen varmı? Bluetooth kulaklik nasıl bağlayabilrim?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Menüsünde BT ses olarak görünmüyormu,(benim tv eski olduğundan böyle yazdım) ,sanki kullanan var gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben de baya zorlanmıştım bulana kadar zamanında, olacaktır sadece kulaklığın modeline göre değişir eşleşme modunda olması gerekir çoğu zaman açma kapama tuşuna uzun basınca geçiyor o moda
Bu iş salt kulaklık için mi yoksa BT ses barı içinde geçerlimi :alala

O Çevrimdışı

osman1234

Aktif Üye
11 Haz 2018
141
23
Vestelin yeni model tv lerin dede böylemi?Bluetooth menüsü koymak varken çok zor bulunacak şekilde yapmışlar. Yazılım konusunda çok sıkıntıları var gibi. Arayüz iyi olsa çok daha iyi olur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Vestelin yeni model tv lerin dede böylemi?Bluetooth menüsü koymak varken çok zor bulunacak şekilde yapmışlar. Yazılım konusunda çok sıkıntıları var gibi. Arayüz iyi olsa çok daha iyi olur.
Yazılım konusunda 2014 yılında bir kaç kez yazdım vestele,hatta aradılar da beni ve hatta DH'de bu konuda" vestel çalışanları ,vestel tv kullanmıyorlar galiba" da diye sitem etmiştim yazılı olarak,yine aradıkları zaman" siz sanırım vestel tv kullanmuyorsunuz,kullansanız yazılımı düzeltirdiniz" demiştim ,telefonda önce bir sessizlik oldu ,sonrası işte aynen devam 2014-2020 :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yeni modelleri bilmiyorum bende de sizinle aynı yılın modeli ub 9100 var, kılavuz okuma alışkanlığımız hiç yok ben de sağda solda çok arayıp en son kılavuzu okuyunca bulmuştum ama bir bluetooth yazmak zor olmasa gerek belki lisans sorunu vardır isimlendirmesinde bari kablosuz kulaklık bağlantısı yazsalarmış

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri