Vestel MB100 PuhuTV-Digiturk Play-Blu TV...

M Çevrimdışı

medeod

Yeni Üye
23 Şub 2019
3
57
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
elinize sağlık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

elinize sağlık

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sizin paylastiginiz o yeşil kısımdaki görüntü bende çok eskileri dahi vardı sonra değişti .. foto atarım .. yine de temenniniz olur inşallah da düzelir . Ordan yine ss ip TV gireriz .. kolay gelsin ..
baysui baysui ;
Yüklediğim resme dikkali bakmamışsın ? ,ben yeni gelecek gibi yazmadım zaten,dikkat edersen sendekinde "Bilgi Servisi" bendekinde ise "Opera tv store" yazıyor,normalde tüm vestel tvlerde "Bilgi Servisi" olarak geçer,ilk resim benim,2.cisi senin yüklediğin resim ,tabii illa olacak diye iddia etmiyorum ,sanki çalışmalar bu yönde gibi.?

wevd2.jpg
15509057798853178320339947124860.jpg

siz 34.25 mi kullanıyorsunuz 2.15.14 mü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

şimdi bende şase mb211 olarak yazıyor profilde değişiklik yaptığım için mb100 şase normalde acaba mb211 son çekirdek yazılım yüklersek bir sıkıntı olur mu?
Benim kartım epey eskilerden,MB9x serisindendir ? ,ama MBxxx serisi kartlar için sorun olur veya olmaz diye kesin yazamam

EK:
Ek yaptım.

Son düzenleme:
baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Geçenlerde tecrübelerimi paylaşırım demiştim. Yaşadığım bazı sorunlar:
1-USB de hazır yedekledigim kanal listesi indirilmiyor ?
2-Yeni kanal eklerken aynı frekansta önceden kaydedilen kayıtlı kanallari silerken yenileri kaydediyor (kanal d yi siliyor tvO ekliyor gibi) ?
3-Altyazi çok büyümüş hem fon siyah hem büyük

Benzer sorun yaşayıp çozen varmı ? 1 nolu sorun çok önemli .. acaba PVR kayıt dosyası çakisma mı yapıyor .. B bestturkman

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Geçenlerde tecrübelerimi paylaşırım demiştim. Yaşadığım bazı sorunlar:
1-USB de hazır yedekledigim kanal listesi indirilmiyor ?
2-Yeni kanal eklerken aynı frekansta önceden kaydedilen kayıtlı kanallari silerken yenileri kaydediyor (kanal d yi siliyor tvO ekliyor gibi) ?
3-Altyazi çok büyümüş hem fon siyah hem büyük

Benzer sorun yaşayıp çozen varmı ? 1 nolu sorun çok önemli .. acaba PVR kayıt dosyası çakisma mı yapıyor .. B bestturkman
Aynı sorunlar bendede oldu PVRden olması muhtemel bence sorunun geçici çözümü ilk kurulum yapıyorum ve ilk açılışta listemi atabiliyorum sonra dan gene aynı sorunlar başlıyor tabiki.

M Çevrimdışı

meril22

Yeni Üye
3 Mar 2018
18
iyi günler benim gibi mb211 modlama yapıp tvyi tekrar açıldığında görüntü gelmeme sorunu yaşayan var mı? orjinal mb100 profile dönmek istiyorum ama yükleme kabul etmiyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
iyi günler benim gibi mb211 modlama yapıp tvyi tekrar açıldığında görüntü gelmeme sorunu yaşayan var mı? orjinal mb100 profile dönmek istiyorum ama yükleme kabul etmiyor
Güzel soru,umarım bir cevap gelir, gerçi sevgili fikoloji vermiş full yazılımı ama ben bu sorunun cevabını merak ediyorum doğrusu ?

M Çevrimdışı

meril22

Yeni Üye
3 Mar 2018
18
full yazılımı yükleyince sorunlar düzeldi 2.15.14 çekirdek yazılımı da yükledim hiç bir sorun kalmadı vewd iptv sorunu da çözüldü. Sorun mb211 modlamadan kaynaklanıyordu. Netflix,pvr,dts özelliklerini modladım sadece bir daha da kurcalamaya gerek yok sıkıntı oluyor.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
full yazılımı yükleyince sorunlar düzeldi 2.15.14 çekirdek yazılımı da yükledim hiç bir sorun kalmadı vewd iptv sorunu da çözüldü. Sorun mb211 modlamadan kaynaklanıyordu. Netflix,pvr,dts özelliklerini modladım sadece bir daha da kurcalamaya gerek yok sıkıntı oluyor.
Şunumu anlıyalım bu yazdığından sevgili meril22 ;
Tvnin kendi profilini modlayın,farklı tv profilini kullanmayın ?

M Çevrimdışı

meril22

Yeni Üye
3 Mar 2018
18
Şunumu anlıyalım bu yazdığından sevgili meril22 ;
Tvnin kendi profilini modlayın,farklı tv profilini kullanmayın?
Aynen sıkıntı çıkmaması için kendi profilimizi modlamak daha doğru hatta her özelliği açmamak gerekiyor yine uyum sorunu çıkıyor şu anda daha stabil bir TV kullanıyorum onu fark ettim görüntü kalite daha iyi keşke daha önceden full yazılım yükleme yapsaymışım

U Çevrimdışı

uzumye

Yeni Üye
9 May 2018
28
48
mb100 anakartlarda profile 211 tv modifiye uygulamasında wevd uygulaması 27.00 yazılımda çalışmıyor 34.25 yazılımını atınca çalışıyor görüntü olayına gelince görüntüde bir bozulma yok enerji tasarruf modu açıksa bunu kapalı yapıyoruz. mb 100 full yazılımını atınca üzerine 27.00 yazılımını atınca uygulama çalışıyor.profile 211modlu uygulamada sıkıntı oluyor yukleyince---.34.25 de modlu 211uygulaması olsada sıkıntıı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt