Vestel mb100 anakart smart TV SS IPTV eksik kanallar

O Çevrimdışı

oytuncilen

Yeni Üye
6 Mar 2021
11
45
hayir olmaz baska bir arkadasimiz linkteki plus yazisini silip yuklersek kanallarin hepsinin kategorisiz olarak yüklenebildigini soylemisti bir de oyle deneyin isterseniz
Onu denedim. Hatta Vestel TV nin görüntüsünü atmıştım yukardaki cevaplarımda. Tam telefondaki kadar kanal çıkıyor ama kategorisiz gerçekten çok karışık oluyor. Sanırım kategorilere ayırmada televizyonun belleği yetmiyor eksik kanal çıkarıyor. Kategorilide Mesela Netflix sadece çocuk filmleri çıkıyor o zaman. Diziler filmler yok.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Onu denedim. Hatta Vestel TV nin görüntüsünü atmıştım yukardaki cevaplarımda. Tam telefondaki kadar kanal çıkıyor ama kategorisiz gerçekten çok karışık oluyor. Sanırım kategorilere ayırmada televizyonun belleği yetmiyor eksik kanal çıkarıyor. Kategorilide Mesela Netflix sadece çocuk filmleri çıkıyor o zaman. Diziler filmler yok.
En güzeli favorileri belirleyip sadece favoriler sayfasından istediğimiz kanalı izlemek Ben öyle işin içinde çıkıyorum

O Çevrimdışı

oytuncilen

Yeni Üye
6 Mar 2021
11
45
En güzeli favorileri belirleyip sadece favoriler sayfasından istediğimiz kanalı izlemek Ben öyle işin içinde çıkıyorum
Tüm dizilerin her bölümünü tek tek favorilere eklemek baya bir vakit alabilir ? yine de en mantıklısı o. Bu Vestel kendini değiştirtcek bana ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt