Vestel Klima Deneyimleri

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Benimkinde de bu şekilde. geç gördüm ama konuyu sota başkan yardım olmuş . :clap

JyebQ.png

Agababangida Çevrimdışı

Agababangida

Yeni Üye
16 May 2018
45
Adem hocam sağolsun
BİM e REGAL 12000 btu INVERTER klima gelmiş idi satılmayınca 999tl fiyata çekmişler.
Aldım bir adet ve İç üniteyi giriş hole taktırdım, Dış üniteyide apartmanın dev gibi havalandırma boşluğuna takdırdım.

Montaj kısmı sorunlu ve düzensiz olunca Adem hocam devreye girdi ve sorunumu Manisa genel merkez ile iletişim halinde çözüverdi.

Klima çok ama çok sessiz. Tüketimi HARİKULADE.
Evdeki konumu ise süper oldu, Hem yatak odası hem de çocuk odasını serinletip bizlerin uyku konforunu maximum seviyeye çıkardı.

Salonda 12000 btu ON/OF Samsung klima var, Regal ile birlikte ikisi 93 m2 evi resmen buzhaneye çevirip iklimlendirmesini kusursuz yerine getirmektedir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam sağolsun
BİM e REGAL 12000 btu INVERTER klima gelmiş idi satılmayınca 999tl fiyata çekmişler.
Aldım bir adet ve İç üniteyi giriş hole taktırdım, Dış üniteyide apartmanın dev gibi havalandırma boşluğuna takdırdım.

Montaj kısmı sorunlu ve düzensiz olunca Adem hocam devreye girdi ve sorunumu Manisa genel merkez ile iletişim halinde çözüverdi.

Klima çok ama çok sessiz. Tüketimi HARİKULADE.
Evdeki konumu ise süper oldu, Hem yatak odası hem de çocuk odasını serinletip bizlerin uyku konforunu maximum seviyeye çıkardı.

Salonda 12000 btu ON/OF Samsung klima var, Regal ile birlikte ikisi 93 m2 evi resmen buzhaneye çevirip iklimlendirmesini kusursuz yerine getirmektedir.

Azizim selamlar;

Amacımız doğrultusunda verdiğimiz bilgilerin, olumlu geri dönüşler getirmesi inanın çok sevindiriyor beni.

Ben ne gördüysem onu yazıyorum ürünler ile ilgili, Gördüklerim ile teknik bilgi ve tecrübelerimi harmanlayarak size olası sonucu erkenden yazıyorum ki yanlış bir adım atmamış olalım.

Sizin örneğinizde olduğu gibi hem sessizlik, hem konfor, hem ekonomi hem de iyi performansı bu fiyata bulup alabilmenize bir nebze katkımız olmuş ise ne mutlu bize.

Tekrar tekrar güzel günlerde kullanmanızı diliyorum :ok

Agababangida Çevrimdışı

Agababangida

Yeni Üye
16 May 2018
45
Azizim selamlar;

Amacımız doğrultusunda verdiğimiz bilgilerin, olumlu geri dönüşler getirmesi inanın çok sevindiriyor beni.

Ben ne gördüysem onu yazıyorum ürünler ile ilgili, Gördüklerim ile teknik bilgi ve tecrübelerimi harmanlayarak size olası sonucu erkenden yazıyorum ki yanlış bir adım atmamış olalım.

Sizin örneğinizde olduğu gibi hem sessizlik, hem konfor, hem ekonomi hem de iyi performansı bu fiyata bulup alabilmenize bir nebze katkımız olmuş ise ne mutlu bize.

Tekrar tekrar güzel günlerde kullanmanızı diliyorum :ok

18 yıllık evliliğimin, 12. yılından itibaren şu zaman dilimine kadar olan süreçte, tüm eşyalarımı FORUM lardaki bilgili ve deneyimli insanların yorumları ve FİYAT/PERFORMANS özelliğine atıfları sayesinde satın alımlarımı yapmış idim.

Adem hocam da sağolsun,

Vestel 55CA9550 (3100 tl)
HI-LEVEL 43" 4K (1299 tl)
JVC 50VU73T (1999 tl)
Regal 12000 btu inverter (999 tl)

ürünlerini tercih etmeme vesile oldu.
Sağolsun tercihleri hiç utandırmadı ve özellikle VESTEL Müşteri Hizmetleri kalitesi ve ilgisini bizlere tattırdı.

Darısı diğer ürün araştırması yapanların başına diyeyim.

K Çevrimdışı

kement

Yeni Üye
4 Eki 2018
4
34
merhaba.
Vestel flora 18000 btu klima sahibiyim. Vakumlamayı servise özellikle yaptırdım. Ado hocamın Regal Rac serisine yaptıgı testi florada denedim.Sonuclar bayagı farklı çıktı.
Öncelikle dış ortam sıcaklıgı 16 derece
iç ortam klima kapalı 19 derece.
Klimayı turbo hızında 30 dereceye ayarladım. 10 dakika bekleme sonundaki değer 53-54 arasında dolaşıyor.

18.jpg

Daha sonra kademeli olarak fanı düşürdüğümde ise 46 -47 derece arasında kalıyor.

19.jpg

Ado hocam ın regalde gösterdiği testte turbo da 52 yi görebiliyorken düşük fanda ise sıcaklık 56 ları görüyordu.
Bende ise tam tersi olmakta. Normal fan hızında 47 yi gördüm. turboda ise en fazla 54.

Bir de dış unitede ayaklarda lastik oldugu halde garip bir ses gelmekte ıslık sesine benzer.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri