VESTEL FLORA KULÜP (Flora Club)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla abim genel olarak plastik kalitesini beğendim .Ancak yelpaze kumanda dakine göre biraz değişik çalışıyor misal yukarı diyorsun ortada kalıyor sonra tekrar basıyorsun algılamıyor tekrar basıyorsun olması gerektiği gibi oluyor :) anlamadım gitti.

önceki kalite kadar iyi midir bilmiyorum ama şuan fiyat performans .şuan hepsiburada da%10 indirim var bir başka arkadaşa kredi kartı puanı ile 24.000 btu windsor veya daewoo yu 10.000 tl ye ayarladım ancak vazgeçti. 24 lük için güzel fiyat:)
İlteriş diyor ki ''Biz alalım''
Ne dersin abi?

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
106
37
vestel flora 18000 btu fiyatlarına bakıyprum 14 bine tl ye de var 10500 tl ye de var bir farklılıkalrı mı var yoksa denk getirene satmaya mı çalışıyorlar bilgisi olan var mı ?

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Aslına bakarsanız bildiğiniz Flora bu. LG kompresör kullanılmış. Hatta sevgili Mert kardeşimin bulduğu 24 lük Daewoo klima da LG kompresör.

Screenshot_2022-08-01-21-53-00-398_com.pozitron.hepsiburada.jpg

abim fiyat gerçekten güzel.Şöyleki Trendyol (giyim) veya Hepsiburada (elektronik) cüzdana ayrı ayrı bankaların şu kadarlık elektronik giyim alışverişine şu kadar puan kampanyalarına güzel kombolar yapıp 500 hatta 750 tl ye varan indirimlerle eş dost akrabalara neler neler almışlığım var ,hoş insanoğlu nankör 🤪🤣.yani şuan bu aleti 9750 ye ye 3 taksit ayarladığım arkadaş vazgeçti.Yüklemeleri geri çekeceğim mecbur.Ama aklınızda bulunsun bu yöntemle güzel güzel fırsatlar yakalıyoruz.

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Soğutulan oda kaç m² acaba? Bende 15-16 saat açık neredeyse hatta kapıyıda açıyoruz bazen girişede soğuk gitsin diye yazın 25°C kullanıyoruz daha 500₺ yi görmedik 350₺ geldi son fatura. Evde bulasik camasir kurutma makineleride aktif calisiyor.

20 metrekare anca vardır. Sizin çok iyiymiş tüketiminiz. Belki de suçluyu yanlış yerde arıyoruz biz. 30 yıllık bir buzdolapları var, onu değiştirecekler bu ay. Bakalım tüketime nasıl yansıyacak.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
20 metrekare anca vardır. Sizin çok iyiymiş tüketiminiz. Belki de suçluyu yanlış yerde arıyoruz biz. 30 yıllık bir buzdolapları var, onu değiştirecekler bu ay. Bakalım tüketime nasıl yansıyacak.
Benim kullandığım oda biraz daha küçük 15-16 m².

C Çevrimdışı

cstberat

Yeni Üye
20 Ara 2022
2
42
Selam Üstatlar.
Sadece yazın soğutma amaçlı klima arayışındayım. Maddi imkanlar kısıtlı.
Vestel BUZZ INVERTER 242 24000 BTU WIFI
Hedefte bu model var. Tavsiye eder misiniz? Tecrübe eden var mı?
Alsam pişman olur muyum.
Şimdiden teşekürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selam Üstatlar.
Sadece yazın soğutma amaçlı klima arayışındayım. Maddi imkanlar kısıtlı.
Vestel BUZZ INVERTER 242 24000 BTU WIFI
Hedefte bu model var. Tavsiye eder misiniz? Tecrübe eden var mı?
Alsam pişman olur muyum.
Şimdiden teşekürler.
Soğutmada performans anlamında sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak hem ısıtmada yüksek sesli olurlar, hem performans beklentinizi karşılamama potasiyeline sahip hem de gerek ısıtma ve gerekse soğutmada yüksek enerji tasarrufu beklememelisiniz.

C Çevrimdışı

cstberat

Yeni Üye
20 Ara 2022
2
42
Ustam ısıtmada kullanmayacağım zaten. Isıtmada ses ve performans ve tasarruf bekleme görüşündesiniz.
Soğutmada verim alırsın ama tasarruflu olmaz diyorsunuz.
Keşke imkan olsada daha iyi bir makine alabilsek ama hayat şartları her şeyden kısmamıza neden oluyor artık.
Fikirleriniz için tekrar teşekkürler.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Ustam ısıtmada kullanmayacağım zaten. Isıtmada ses ve performans ve tasarruf bekleme görüşündesiniz.
Soğutmada verim alırsın ama tasarruflu olmaz diyorsunuz.
Keşke imkan olsada daha iyi bir makine alabilsek ama hayat şartları her şeyden kısmamıza neden oluyor artık.
Fikirleriniz için tekrar teşekkürler.
bu gece midea klimada indirim varmış en uzun gece indirimi %21

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri