Vestel Flora 18000 Montaj İzlenimleri

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ahahajsjjss

Gençlerin deyimi ile random güldüm. :kop

Vatandaşın klimasına basarken izin almayan, vakumu göstermelik yapan, kurumsal kıyafetsiz hizmet veren arkadaşımız hak ve ettikten bahsediyor ilginç olmuş.

Vmh başınıza iş açmasın diye fotoların kaldırılmasını istediğinizi itiraf edin anlaşalım :kiskis

Bu forum var olduğu sürece insanlar montaj konusunda bilinçlenmeye devam edecek, forum anasayfasından duyuru yapalım sevgili Ahmet Sota Sota

Montaj ekiplerinin yaptığı işlerin kayıt altına alınıp yayınlanacağı bilgisi paylaşılsın bence.

Ben olsam yasal kanaldan bize tebliğ edilene kadar fotoları kaldırmazdım.

T Çevrimdışı

Timur58

Yeni Üye
31 May 2020
8
34
ahahajsjjss

Gençlerin deyimi ile random güldüm. :kop

Vatandaşın klimasına basarken izin almayan, vakumu göstermelik yapan, kurumsal kıyafetsiz hizmet veren arkadaşımız hak ve ettikten bahsediyor ilginç olmuş.

Vmh başınıza iş açmasın diye fotoların kaldırılmasını istediğinizi itiraf edin anlaşalım :kiskis

Bu forum var olduğu sürece insanlar montaj konusunda bilinçlenmeye devam edecek, forum anasayfasından duyuru yapalım sevgili Ahmet Sota Sota

Montaj ekiplerinin yaptığı işlerin kayıt altına alınıp yayınlanacağı bilgisi paylaşılsın bence.

Ben olsam yasal kanaldan bize tebliğ edilene kadar fotoları kaldırmazdım.
Sevgili adem helvacı bu montaj 2018 tarihinde kurulum yapılmış olan bir urun ve bununla ilgili hiç bir tüketici izin almadan evdeki kişilerin resimini çekip paylaşamaz böyle bir hakkı yok ve tüketici isterse tabi şikayet edebilir

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Sevgili adem helvacı bu montaj 2018 tarihinde kurulum yapılmış olan bir urun ve bununla ilgili hiç bir tüketici izin almadan evdeki kişilerin resimini çekip paylaşamaz böyle bir hakkı yok ve tüketici isterse tabi şikayet edebilir

??

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
2018 de tl-ys-16 sayılı bülten yokmuydu?

Yoksa sizin böyle bir bültenden haberiniz yokmuydu?

2018 de vestel size kıyafet mi yollamıyordu?

2018 de eva tabanlı galoş fabrikada bitmişmiydi yoksa?

Muhtemelen 2018de henüz ev tipi merdiven de icat edilmemişti sanırım.

Söz konusu kendiniz olduğunuzda kartal kesildiğiniz konular kadar tüketici haklarına da saygı gösterseniz, yaptığınız işten ileride utanıp delil karartmaya çalışmak yerine her dönem gurur duyarsınız.

2018 de olması neyi değiştiriyor ve hangi hatanızı haklı çıkartıyor ki bu cümleyi sarfetme ihtiyacı duydunuz ?

Hak ihlali var ise karşılıklı hak arayışına girelim o halde. Siz, izinsiz fotosu çekilen kişi olarak savcılığa gidin, onlar bize adli kanaldan bildiri yollasınlar. Biz, tüketici derneği olarak kaliteli hizmet hakkı gasp edilen tüketici adına hem vestel müşteri hizmetlerine hem de uygunsuz vakum kaynaklı performans sorunları gösteren ürün ile ilgili hakem heyetine dosya açalım.

Yaptığınız hatalardan ötürü şurada gelip bu hizmeti reva gördüğünüz vatandaştan özür dileyeceğinize halen anlamsız beyanlar ile üste çıkmaya çalışıyorsunuz ki enteresan doğrusu :alala

T Çevrimdışı

Timur58

Yeni Üye
31 May 2020
8
34
Bu arada, mevcut tavrınızdan dolayı görsellerin geri yüklenmesi konusunu toplantı odasında yönetime teklif olarak sunuyorum, kaldırılmasını istiyorsanız adli yollara başvurun lütfen.
Tabikide adlı yollara başvuru yapabilirim bu benim en doğal hakkım merak etmeyin

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Bence fotoğrafların kaldırılmaması gerekirdi. Eğer kişinin yüzü görünüyorsa oraya emoji koyup tekrar paylasilmali. Çünkü görünmüyor diye hatırlıyorum ama sonradan baktığımda kaldirilmisti emin değilim.

T Çevrimdışı

Timur58

Yeni Üye
31 May 2020
8
34
Bence fotoğrafların kaldırılmaması gerekirdi. Eğer kişinin yüzü görünüyorsa oraya emoji koyup tekrar paylasilmali. Çünkü görünmüyor diye hatırlıyorum ama sonradan baktığımda kaldirilmisti emin değilim.
Evet yüz gozukmuyordu ama yinede rahatsız oldum ben

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vatandaş almış olduğu hizmetten memnun olmasaydı o sene içerisinde şikayet edebilirdi ama herhangi bir şikayet konusu olmadı
Vatandaş kendisine sunulan hizmetin kalitesizliğinden habersiz olunca, verilen hizmet kaliteli mi oluyor sizin gözünüzde.

Mesela şu "normalde süpürme yapıyoruz zaten" beyanınızın klima terminolojisinde dahi olmadığını bilmemesi, süpürme yaptığınız vatandaşlar konuyu bilmeyince doğru mu olmuş oluyor ?

Vestelde 2 sene önce verilmiş kusurlu hizmet için dahi vmh de servise savunma belgesi açıldığını tüketicinin bilmiyor olması, bizim de bilmediğimiz anlamına mı gelmeli?

Size sorulan sorulara ısrarla cevap vermeme nedeniniz aslında haksız olduğunuzu biliyor olmanız kaynaklı bir görmezden gelme durumu mu oluyor ustacım ?

Sizlerin de haklı olduğu o kadar çok konu var ki aslında bizlerin burada dile getirdiği, ancak şu tavrınız ile haklıyken dahi haksız konuma düştüğünüzün farkında değilsiniz bence.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Vatandaş kendisine sunulan hizmetin kalitesizliğinden habersiz olunca, verilen hizmet kaliteli mi oluyor sizin gözünüzde.

Mesela şu "normalde süpürme yapıyoruz zaten" beyanınızın klima terminolojisinde dahi olmadığını bilmemesi, süpürme yaptığınız vatandaşlar konuyu bilmeyince doğru mu olmuş oluyor ?

Vestelde 2 sene önce verilmiş kusurlu hizmet için dahi vmh de servise savunma belgesi açıldığını tüketicinin bilmiyor olması, bizim de bilmediğimiz anlamına mı gelmeli?

Size sorulan sorulara ısrarla cevap vermeme nedeniniz aslında haksız olduğunuzu biliyor olmanız kaynaklı bir görmezden gelme durumu mu oluyor ustacım ?

Sizlerin de haklı olduğu o kadar çok konu var ki aslında bizlerin burada dile getirdiği, ancak şu tavrınız ile haklıyken dahi haksız konuma düştüğünüzün farkında değilsiniz bence.

Ben en çok neden klimanın üzerine çıkmış onu merak ediyorum ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben en çok neden klimanın üzerine çıkmış onu merak ediyorum ?
Yanlış ama yapılıyor sevgili Mert.
Açık itirafımdır ki toplu klima montajını 300 klimayı takarken biz de dış ünite üstüne bastık. Gerçi straforları vs olan açılmamış kutuydu ama olsun yanlış yanlıştır sonuçta.

Sorun, hatanın kabul edilip gerekçelerin daha vahim oldupu kısmına geçemiyor olmamız.

Biz diyoruz ki üstüne neden bastın, ustamız diyor ki montaj 2018 de yapıldı.

Biz diyoruz ki vakum neden düzgün yapılmadı, ustamız diyor ki müşterinin şikayeti yok

Şaka gibi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt