Vestel Flora 18000 Montaj İzlenimleri

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
inşallah yaşamam. Ama hiç sanmıyorum. Garantiyi uzaticam hiç güvenim yok.
Ayrıca montajdaki arkadaş diş ünitenin üstüne bastığı için ünitenin bazı yerleri yamulmuş vidaları yerlerinden çıkmış. Bunu yeni fark ettim.
evet bugün konu başını okudum da hiç etik değilmiş zaten yani,merdivenleri demi yok milletin para verdiği klima üzerine basıyorsun.
Tam olarak güncel yada bu zamana kadar duyduğunuz memnuniyetsizliğiniz nedir hocam?Hatta konu başındaki mesajı düzenlerseniz almak isteyenler için iyi kötü fikir olur.

T Çevrimdışı

Timur58

Yeni Üye
31 May 2020
8
34
E Erkan öncelikle erkan bey merhaba benden izinsiz olarak ilk kurulum esnasında resimleri çekip burda paylaştiginizdan dolayı resimleri kaldırmanızı rica edicem ve bunula ilgili sikayetiniz varsa yetkili servisi irtibata geçebilirsiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Evet ben kurdum ve resimlerimin gizlice çekilip paylaşılması hiç doğru değil yani doğrumu bu sizce
Sevgili Timur58 ,tabii ki doğru değil ,ben ilk anda "haberli çekim" sandım ,etik olmamış ,en azından sizin bulunduğunuz fotolar kaldırılabilir ,diğerleri kalır ama dediğim gibi etik olmamış habersiz çekildi ise :ok
E Erkan ,foruma girdiğinde sizin olduğunuz fotoları kaldırır büyük ihtimalle ,olmazsa yönetim olarak yapılır,merak etmeyin :ok

T Çevrimdışı

Timur58

Yeni Üye
31 May 2020
8
34
Sevgili Timur58 ,tabii ki doğru değil ,ben ilk anda "haberli çekim" sandım ,etik olmamış ,en azından sizin bulunduğunuz fotolar kaldırılabilir ,diğerleri kalır ama dediğim gibi etik olmamış habersiz çekildi ise :ok
E Erkan ,foruma girdiğinde sizin olduğunuz fotoları kaldırır büyük ihtimalle ,olmazsa yönetim olarak yapılır,merak etmeyin :ok
İlginizden dolayı teşekkür ediyorum iyi geceler sadece benim olduğum fotolar kaldırılsın yeterlidir

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Evet ben kurdum ve resimlerimin gizlice çekilip paylaşılması hiç doğru değil yani doğrumu bu sizce
Fotoğrafları istememeniz hakkınızdır.Ancak arkadaş müşteri netice de serviste de halen çalışmaktaysanız yaşadığı sorun ile ilgili fikriniz çözüm öneriniz nedir?Ayrıca kusura bakmayın sormak zorunda yım cevap vermeme hakkınızda var ,insanların para verip aldığı klimaların üstüne basma gereğiniz nedir? Tamamen bir hata olarak kabul ediyor musunuz yoksa servis size merdiven yada ilgili ekipman mı sağlamıyor?

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
hocam ayaga takilan galosu cikarken arka cebine koyup diyer eve gittiginde arka cebinden cikarip tekrar takildigini bilseydiniz ayakabisini cikarsaydim derdiniz. galoj algidan ve kolayliktan baska hicbirsey degildir. o galosu yirtilana dek giyerler bundan emin olun. galos dediginizde bir masraf servis icin. en son tv montajina gelen de arka cebine koydu bakalim atacakmi dedim cope atmadi , arabasinin onunde cop konteyneri olmasina ragmen :-) eve gelen servise galos giydirmeyin ayagina terlik verin. bu arada vestel klima alirken son bir kez daha gozden gecirin derim.

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
hocam ayaga takilan galosu cikarken arka cebine koyup diyer eve gittiginde arka cebinden cikarip tekrar takildigini bilseydiniz ayakabisini cikarsaydim derdiniz. galoj algidan ve kolayliktan baska hicbirsey degildir. o galosu yirtilana dek giyerler bundan emin olun. galos dediginizde bir masraf servis icin. en son tv montajina gelen de arka cebine koydu bakalim atacakmi dedim cope atmadi , arabasinin onunde cop konteyneri olmasina ragmen :-) eve gelen servise galos giydirmeyin ayagina terlik verin. bu arada vestel klima alirken son bir kez daha gozden gecirin derim.
Galoş konusunda haklısın ben ve eşimde titizizdir bu konuda.Hem her türlü yırtılıyor ,hayır ayakkabılarını çıkarıp ayaklarına geçirseler hijyen amaçlı derim de ayakkabı üzerine geçirilen galoşun bizim için bir anlamı yoktur.

Vestel klima konusunda ise şöyle diyeyim, evet vestel klima ana üreticilerden değildir belki uzmanlık alanıda değildir fakat en az 20 senedir klima üretiyorlar fiyat performans odaklı ürünleri var.Zaten kalite algısı yüksek modelleri olsa da kimse almaz bu yüzden ne kadar ekmek okadar köfte diye benzetebileceğimiz fiyatına göre amacını gerçekleştiren , alıpta memnun kalıp yıllarca kullanan kişiler var. Çoğu modeli sezonluk kullanım için yılda 3 ,5 ay yazları sezonluk soğutma ve mevsim geçişlerinde ısıtma amacıyla fazlasıyla yeterli modelleri bulunmakta.

Ancak son modelleri ile azalsa da arkadaşın yaşadığı gibi kozmetik kusurlar , ses gibi şikayetler malasef halen duyulmakta.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt