Vestel Efendiye Göre Bu Tv Normalmiş Dostlar

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Adem bey tek bir şikayetim var: Videolar çok az. Daha çok video bekliyoruz... Umarım hanımınız sizi evden atmaz...???Şaka bir yana harikasınız. Keşke bir kaç yardımcınız olsa ve teknik ekipmanlarınız da TV stüdyoları ayarında olsa ve gerçekten bu tür konularda günde bir kaç video birden yayımlayabilseniz... Hatta sadece bu konuları işleyen TV kanalınız olsa! Valla param olsa maddi olarak her türlü desteği çıkardım...Sevgiyle kalın.

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58
mükemmel bir video olmuş..sadece bahse konu tv için değil diğer tüm ürünler için videodaki açıklamaları yazıya cümle cümle dökerek mühendis yönetici vs. ilgili birimlerinin gözlerine sokacak ve çözüm yoksa sizde yoksunuz diyecek birileri de yok herhalde.. zaman zaman sayfaya girerim ve incelerim..her incelememde yeni yeni bilgi sahibi oluyorum.. mazlumun yanında olduğun için teşekkür ederim adem kardeşim..Allah kolaylık versin..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey tek bir şikayetim var: Videolar çok az. Daha çok video bekliyoruz... Umarım hanımınız sizi evden atmaz...???Şaka bir yana harikasınız. Keşke bir kaç yardımcınız olsa ve teknik ekipmanlarınız da TV stüdyoları ayarında olsa ve gerçekten bu tür konularda günde bir kaç video birden yayımlayabilseniz... Hatta sadece bu konuları işleyen TV kanalınız olsa! Valla param olsa maddi olarak her türlü desteği çıkardım...Sevgiyle kalın.
Bakıyorum tv lerde öyle ebik gübük konular var ama şu içeriklerden hiç yok.
Bir yerel kanal çağırsa mesela, otursak sohbet etsek anlatsak, vatandaş telefonla bağlansa o sorsa biz cevaplasak.
Para pul da istemiyoruz kardeşim :kiskis

Sonunda kendi tv kanalımızı kurduracaklar bize o olacak :kiskis

Yani artık bazı firma yetkilileri arayıp tüketici hukuku konularında sorular sormaya başladılar bu da ayrı mutluluk benim için.

İnanıyorum dostlar biz bu işi hep birlikte başaracağız.

Firmalar artık tüketiciye giden tek yolun GERÇEK GÜVEN endeksine bağlı olduğunu er yada geç anlayacaklar ve anlamaya başladıklarının ufak ufak işaretlerini alıyorum.

Az kaldı dostlar, desteğinizle bu işi bence başaracağız. Biz bu ülkede HALKIN İSTEDİĞİ şekilde tüketiciyi koruma kanunu çıkarttırabilecek güçteyiz aslında, sadece bunun farkında değiliz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
mükemmel bir video olmuş..sadece bahse konu tv için değil diğer tüm ürünler için videodaki açıklamaları yazıya cümle cümle dökerek mühendis yönetici vs. ilgili birimlerinin gözlerine sokacak ve çözüm yoksa sizde yoksunuz diyecek birileri de yok herhalde.. zaman zaman sayfaya girerim ve incelerim..her incelememde yeni yeni bilgi sahibi oluyorum.. mazlumun yanında olduğun için teşekkür ederim adem kardeşim..Allah kolaylık versin..
Bu teşekkür ve dualar dışında bizimle gelecek başka hiç bir şey yok hocam yıllar insana bunu öğretiyor.
Desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :ok

akrep2018 Çevrimiçi

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
Sonra kalkıp yerli ve milli marka varken neden yabancı marka aldınız diye eleştiriliyoruz.Siz yerli ve milli marka olarak,ürünlerinizi kaliteli ve sorunsuz yapın,sorun çıktığında hatanızı kabul edin,sorunları çözün.Biz tüketiciler de sizin ürünlerinizi tercih edelim.Adem üstad vatandaşı aydınlatıcı ve bilinçlendirici bilgiler için teşekkürler.Kolay gelsin. :ok :clap2:bye

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri