Vestel design menü varsayılan ayarlara dönme

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Vestel ud9800 android TV yı değişimle bana yolladılar malesef uydu alıcı ile seyrederken hareketli sahnelerde ses gidip gelme sorunu devam etti .Bende bu 4725 ile girilen servis menüsünden ayarları kafama göre değiştirdim belki sorun düzelir diye. Sorun düzelmedi ama bu seferde orjinal ayarları bozduk. TV yi fabrika ayarlarına çevirdim hem bu servis menüsünden hemde kendi gelişmiş ayarlardan ama malesef bu servis ayarları eski varsayılan ayarlara dönmüyor yaptığınız değişikler kalıyor . Bu PC deki bios gibi düşünün bios pilini çıkarıp takınca ilk ayarlara dönüyorya bu TV de malesef böyle bir şey yapamayız.sanirim Ne yapmam lazım bu konuda bilgisi olan varmı tşk

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Maalesef bahsettiğiniz yöntem yok. Servis menüsünde '' diagnostic'' yazan satıra inip OK tuşlayın listede bazı modellerde '' Factory Reset '' bazı modellerde '' Fabrika Ayarları '' yazar bu satıra gidip OK Tuşlayıp deneyin çözüm olmaz ise full yazılım ile eski haline döner.

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Maalesef bahsettiğiniz yöntem yok. Servis menüsünde '' diagnostic'' yazan satıra inip OK tuşlayın listede bazı modellerde '' Factory Reset '' bazı modellerde '' Fabrika Ayarları '' yazar bu satıra gidip OK Tuşlayıp deneyin çözüm olmaz ise full yazılım ile eski haline döner.
Hocam onu yapınca TV ilk kuruluma geliyor ama bu menü ayarları aynı kalıyor malesef bu servis menüsü nün orijinalini nerden bulabilirim elle tekrar ayarları girsem

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
UD Android yok beni de yanılttınız. O yüzden barkod resmi istedim. Android yazılımının kapasitesi GB olarak yüksek upload yapmak zahmetli olur.
Hocam ne yapabiliriz servis e söylesek sıkıntı olurmu bu arada ben servis ten gelen elemanı da pek anladigini düşünmüyorum benden fazla bir şey bilmiyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Pardon yanlış yazmışım
Kumandadan kapatma tuşuna basılı tutun kapatma seçeneğine OK tuşlayın kapansın sonra fişi çekin yaklaşın 10-15 Saniye sonra fişi tekrar takın tv yi çalıştırın hemen OK tuşuna basılı tutun Vestel logosu gelip gittikten sonra biraz daha OK tuşuna basılı tutun ve bırakın tv güvenli modda açılıyor. Güvenli modda fabrika ayarlarına döndermeyi deneyin.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt