VESTEL den Yeni Nesil Anakart | Sayfa 2 | Tavsiye FORUMU

VESTEL den Yeni Nesil Anakart

wader3206

Yeni Üye
9 Ocak 2020
1
35
55u9500 vestel tv yeni aldim mb230 ana kartivar. Ama smart özelliği rezalet. Çoğu uygulaması ekrandan taşıyor çeyreğini görüyorsun. İnternet tarayıcısında sanal klavye çıkmıyor.mouse ile nasil yazi yazacam. Kumandadan bile yazmıyor. Mouse,u sadece tarayicida aktif oluyor. Diger uygulama ve ekran ayarlarında hiç kullanılmiyor. Umarim bir an önce güncelleme alır

fikoloji 

tavsiye forumu çözüm ekibi
TFC Team
13 Eki 2018
7,936
55u9500 vestel tv yeni aldim mb230 ana kartivar. Ama smart özelliği rezalet. Çoğu uygulaması ekrandan taşıyor çeyreğini görüyorsun. İnternet tarayıcısında sanal klavye çıkmıyor.mouse ile nasil yazi yazacam. Kumandadan bile yazmıyor. Mouse,u sadece tarayicida aktif oluyor. Diger uygulama ve ekran ayarlarında hiç kullanılmiyor. Umarim bir an önce güncelleme alır
inşallah
bizde bekliyoruz :)

Ronin

Aktif Üye
15 Haz 2018
27
bende o urune bakiyordum şimdide başka bir alternatiftemi baksam forumdaki konuları okurken denk geldi

Üst Alt