Vestel Buzdolabı Ses Çıkarma Sorunu

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
:kiskisMantık buysa eğer, forumda sorun bildiren herkese "öptürmeseydin gardaş" deyip geçelim... (mi?)

:hmm

Bazen öpülmek kaçınılmaz oluyor. Senin durumun için demiyorum ama bazıları da öpülmek için yer arıyor. Onlara da dediğini soyleyesim geliyor açıkçası. Hatta o şekilde öpenlere plaket falan vermek lazım. Ayakta alkışlıyorum. :kiskis

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben de 2000 yılında Vestel'in yan ürünü Telkom marka uydu cihazını 160 tl'ye aldım,bir yazılım atmaya Vestel servisi 25 tl almıştı.Kısa bir süre sonra masa üstü bilgisayarla forumlardan bedava indirip yüklemiştim.Bende öpüldüğümü o zaman anladım.:hihi
O zamanki patronum o Türksat yazılımı ve yeni uydu yüklemede kazandığı ile altına araba çekmişti hey gidi günler hey ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben de 2000 yılında Vestel'in yan ürünü Telkom marka uydu cihazını 160 tl'ye aldım,bir yazılım atmaya Vestel servisi 25 tl almıştı.Kısa bir süre sonra masa üstü bilgisayarla forumlardan bedava indirip yüklemiştim.Bende öpüldüğümü o zaman anladım.:hihi
Yıl 2001 ,Buca'da rahmetli dayımın dünürünün amiri olan fevzi abi almış bu uydu alıcısından ,bir türlü kanal hafızaya almıyormuş ,o da servisin gelip gitmesinden bıkmış ,iş yerinde anlatırken mustafa abi "bir tanıdığım var ,istersen gelip baksın" demiş,mustafa abi bana telefon ile bilgi verdi "seni Gaziemir'den gelip alacak,kırma beni alo" dedi ,yola çıktım plakayı görünce el salladım ,beraber Buca'ya gittik fevzi abi ile,meğer sorun cihazda değil ,anten sıkılmamış iyice ,hafif rüzgarda sallanıyor ,sallandıkça yayınlar gidiyor,servis her gelidiğinde ufak ayar yapıp (!) ,gidiyor :) ,aldım 12-13 anahtar anteni iyice sıktım,o sıkış :)
Telkom dedin beni taaaa nerelere götürdün :) şimdi 3çü de rahmetli oldu tabii ,Allah rahmet eylesin .

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
1000₺ mi? Özel servisler 700₺ ye embraco kompresör takıyor. 1000₺ ye TEE taktığını düşünmek istemiyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri