Vestel Android TV'de Kanal Taşıma

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Değerli ustalar,Vestel Android tv lerde kanal listesi temizleme nasıl oluyor. Bende Türksat ve Hotbird uyduları var. Kanal Listesi temizlemeye evet dersek iki uydunun da listeleri gider mi? Sadece birinin listesini temizlemek istiyorum. Nasıl yapılacak. Yardımlarınızı bekliyorum.
Silerseniz tamamı gider tek uydu listesi sil şeklinde bir seçenek yok.

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
merhaba bende regal 65 andorid tv var. kanallar genelde atlamalı sıralamış. mesela 12 den 14 e geçiyor. 14 den 17 ye geçiyor. arada numara yok. yeni kanalları en sonlara atıyor. yerini değiştrip boş numaraya taşıyamıyorum. sadece dolu olan kanal numarası ile değiştiriyor. boş kanal numaralarına yeni kanal nasıl taşıyabilirim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
merhaba bende regal 65 andorid tv var. kanallar genelde atlamalı sıralamış. mesela 12 den 14 e geçiyor. 14 den 17 ye geçiyor. arada numara yok. yeni kanalları en sonlara atıyor. yerini değiştrip boş numaraya taşıyamıyorum. sadece dolu olan kanal numarası ile değiştiriyor. boş kanal numaralarına yeni kanal nasıl taşıyabilirim
TKGS Otomatik konumda ise kapalı konuma alın.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Merhabalar bu konu ile ilgili olarak şu videoda bahsettim nasıl düzeltebileceğinizi de anlattım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri