Vestel Android TV Chrome Yüklemek

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Yazılımda yok ki mod ile açasın?
Ayrıca Chrome fazla kaynak tüketir.
Ki Opera'da Chromium tabanlıdır zaten.
Fazla fark olmaz yani.
Her anakartta dışarıdan uyumlu yazılım bulunsa bile bunu çalıştırmak mümkün değilmiş. Yabancı bir arkadaş sormuştu foruma sayın @hoşbulduk hocam anlatmıştı orada telnet/FTP üzerinden TV'ye bağlanıp kod çalıştırmak sadece MB120ye kadar mümkünmüş şuan, ancak dışarıdan program ekleyip çalıştırabilen olmamış.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Her anakartta dışarıdan uyumlu yazılım bulunsa bile bunu çalıştırmak mümkün değilmiş. Yabancı bir arkadaş sormuştu foruma sayın @hoşbulduk hocam anlatmıştı orada telnet/FTP üzerinden TV'ye bağlanıp kod çalıştırmak sadece MB120ye kadar mümkünmüş şuan, ancak dışarıdan program ekleyip çalıştırabilen olmamış.
Zaten donanımları ne ki, ne bekliyorsunuz. :hihi
TV tarayıcısından film sitesine giren adamları cidden anlamıyorum.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Elinize emeğinize sağlık hocam
Toshiba android tvlerin hızını merak ediyordum gayet iyi görünüyor browser olarak ben Aptoid mağazasındaki mercury browserı tavsiye ederim stabil ve kendi içinde Ad Block reklam engelleyicisi var. gayet seri çalışıyor du
Android toshibada netflix youtube incelemesi de yaptınız mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

özellikle netflix android tv versiyonumu yoksa telefon versiyonumu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben çalıştırdım,üstelik otomatik çalışıyordu ,yani tv açılınca komut yazmaya gerek olmadan kendi çalışmaya başlıyordu:)
İşlemci mimarisini bilmek lazım tabii,"çalışmıyor" diyenler ,tam uğraşmamışlardır ,bendeki mips ,hatta oscam dahil :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hocam bence youtubede veya netflixte donmadan kasmadan 4k hdr video açabilen bir donanım, browser da 1080p yi açamıyorsa bu tamamen yazılımla alakalıdır hocam. yazılım yetersiz
Aslında yazılımın içinde "opera update" çalıştırılabilir dosyası var ama kör (sadece var yani) ,çalıştır diyorsun ,tv üzerindeki operayı tekrar kuruyor :) ,adı "update" :saskin

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Aslında yazılımın içinde "opera update" çalıştırılabilir dosyası var ama kör (sadece var yani) ,çalıştır diyorsun ,tv üzerindeki operayı tekrar kuruyor :) ,adı "update" :saskin
Opera yıllardır aynı hocam. Arayüzde hiç gram değişiklik olmadı görmedim. son aldığım bu toshibada browserdan filmi izlerken çökmüyor. ben bunu büyük başarı sayıyorum :) onun dışına kumandayla browserı kontrol etmek tambir zulüm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt