Vestel Android Pie İşletim Sistemli TV

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Vestel firması va panel e takmış kafayı IPS panel bulmak imkansız hale geldi 10 gündür fabrikada 55 inç IPS panel bakılıyor karma panel de zaten markaya olan güveni azaltmaya başladı

A Çevrimdışı

alptugay

Aktif Üye
7 Nis 2018
62
33
Hocam maalesef burdaki bilgiler tam dogru degil. Çünkü burada UA9700 diye bir seriden bahsedilirken oyle bir seri satisa sunulmadi UA9600 ve UA9800 olarak sunuldu. Bu vesileyle Adem hocama da yeniden hatırlatmış olalım A Adem Helvacı

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Değişik bir soru

Marka VESTEL

x serisinde y modelinde sistem yazılımına girip de ne varsa silebilrmiyiz??
silmek derken sistem den değil de üzerine yüklenen ıvız-zıvır ne varsa ondan bahsediyorum ben?
NF den tutunda ne var alayını tertemiz etmek,monitör gibi olacaktır! bir açılacak bir kapanacak
+settings v.s tabi bütün bunlar olacaktır yok android yok vestelin bilmem ne ıvır zıvır larını çalıştıran
kısaca SMART küllüm kaldırılacaktır!

böylece TV ye sadece harici cihazlar kabul edilecektir+dahili alıcı da devre dışı olacaktır!

Bana o zaman VESTEL Monitör al demeyin o ayrı bir şey!

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Değişik bir soru

Marka VESTEL

x serisinde y modelinde sistem yazılımına girip de ne varsa silebilrmiyiz??
silmek derken sistem den değil de üzerine yüklenen ıvız-zıvır ne varsa ondan bahsediyorum ben?
NF den tutunda ne var alayını tertemiz etmek,monitör gibi olacaktır! bir açılacak bir kapanacak
+settings v.s tabi bütün bunlar olacaktır yok android yok vestelin bilmem ne ıvır zıvır larını çalıştıran
kısaca SMART küllüm kaldırılacaktır!

böylece TV ye sadece harici cihazlar kabul edilecektir+dahili alıcı da devre dışı olacaktır!

Bana o zaman VESTEL Monitör al demeyin o ayrı bir şey!

ADB ile uzaktan kaldırılabilir ama Android işletim sistemi olacak içinde yine tabi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam maalesef burdaki bilgiler tam dogru degil. Çünkü burada UA9700 diye bir seriden bahsedilirken oyle bir seri satisa sunulmadi UA9600 ve UA9800 olarak sunuldu. Bu vesileyle Adem hocama da yeniden hatırlatmış olalım A Adem Helvacı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt