Vestel Akıllı Televizyonlar için Digitürk play isteği, Change.org imza kampanyası

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhaba değerli teknoloji severler

Benim Vestel Tv almamda f/p oranı esas gerekçe oldu ancak aldıktan sonra tanıştığım A Ado hocam sayesinde ciddi sorunları olan cihazı belki de sinir krizlerine girmeden rahat bir şekilde değiştirebildim. Kendisi bugüne kadar birçok önerimizi ilgili firmaya iletti ve aldığımız günden daha iyi bir tv sahibi olmamız için büyük katkıda bulundu hala da insan üstü bir gayretle bunu sürdürüyor ben de kendisine elimden geldiğince destek olabilmek adına Change.org kampanya sitesinde bir imza kampanyası başlattım, umarım siz de imzalarsınız herkese İyi günler Selamlar, sevgiler..

Kampanya Linki:

E Çevrimdışı

enginozen

Yeni Üye
22 Tem 2018
14
48
arkadaşlar taze haber veriyorum 32HA7020 mb96 tv im vardı buradaki çekirdek 376s yazılımı attım tv uçtu servis geldi tv yi götürdü bugün geldi tv im 4725 yaptım software benim attığım versiyon her neyse kurcalıyım dedim tv smart ethernet bağladım smart market yaptım ana bi baktım digitürk play yüklü giriş yaptım çalışıyor müthiş sevinçliyim şimdi diğer vestellere bunlar olacakmı acaba yorumlar alayım sizden

digiturkplay1.jpg
digiturkplay2.jpg

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
arkadaşlar taze haber veriyorum 32HA7020 mb96 tv im vardı buradaki çekirdek 376s yazılımı attım tv uçtu servis geldi tv yi götürdü bugün geldi tv im 4725 yaptım software benim attığım versiyon her neyse kurcalıyım dedim tv smart ethernet bağladım smart market yaptım ana bi baktım digitürk play yüklü giriş yaptım çalışıyor müthiş sevinçliyim şimdi diğer vestellere bunlar olacakmı acaba yorumlar alayım sizden

digiturkplay1.jpg
digiturkplay2.jpg
Hocam bu süper bir haber umarım bir an önce diğer modellere de gelir, A Ado hocam ne diyorsun bu işe

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Hocam, anlamak için defalarda okudum yazınızı. Sonuç olarak sanırım tv nin smartı değişti :gul
Konu başlığında istediğimiz digitürk play uygulaması arkadaşımızın tv sine gelmiş böylece direk uygulama üzerinden lig maçları izlenebilecek

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bir imzada biz atalım, vesteli anlamak mümkün değil. madem anlaşma tamamlandı neden her modelin smart menüsüne yada marketine eklemezler?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt