VESTEL 65UD9000 hakkında Öneri ve görüşlerinizi esirgemeyin

B Çevrimdışı

bilalcan26

Yeni Üye
11 Ara 2019
8
29
lg 32ln575s-ze modelini yaklaşık 8 sene civarı oldu aldığımızda o zamanlar da smart TV kavramı henüz çok yeniydi ilk zamanlar tarayıcı sıkıntı oldu tabi 3 4 sene düzelmedi sonrasında düzeldi fakat eski bir sistem olduğu için şuanda youtube Netflix standardı için yetiyor bize ve bu sürede sanırım 5 veya 6 ev gezdi televizyon ? şimdi bende yenisini alacağım 65" ekran tercihim ama bütçem kısıtlı tabi tek ürün üzerinden markayı değerlendirmek saçma olur bende ki şansıma ömürlük bir cihaz çıktı miadını doldursa bile en kötü ihtiyacı olan birine versem gene çok iyi cihaz kendim için de halen kararsızım marka ve model konusunda

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Tüketici hakem heyetine yapmış olduğum başvuru sonuçlandı.Heyet ürünü ayıplı ve kusurlu bularak bedelinin tarafıma ödenmesi gerektiğine karar vermiş.Tebligat sonucunda Vestelden arandım.Ürünü alacaklarını ve bedelini hesabıma yatıracaklarını söylediler..

Z Çevrimdışı

Zagalo

Yeni Üye
21 Eki 2019
21
47
Tüketici hakem heyetine yapmış olduğum başvuru sonuçlandı.Heyet ürünü ayıplı ve kusurlu bularak bedelinin tarafıma ödenmesi gerektiğine karar vermiş.Tebligat sonucunda Vestelden arandım.Ürünü alacaklarını ve bedelini hesabıma yatıracaklarını söylediler..
Merhaba siz TV yi nereden almıştınız ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Z Zagalo, N Nautilus

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri