VESTEL 65UD8900 vs 65UB9100 vs 65UD9400 vs 65UD9650

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Bugün full yazılım yüklenemedi biliyorsunuz belki profil bulabilirsem yüklediğimde sorunum düzelir bu yüzden 65 ud 9650 profil yükleme imkanı olan biri varsa yardım istemiştim

B9AC8945-A595-4361-981E-3A663A777B2A.jpg

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Bugün full yazılım yüklenemedi biliyorsunuz belki profil bulabilirsem yüklediğimde sorunum düzelir bu yüzden 65 ud 9650 profil yükleme imkanı olan biri varsa yardım istemiştim
siz başka bir profile dosyası yüklediniz buraya kadar tamam ama sorun ne ben onu merak ettim ?

pardon full yazılım yükleyememe sorun anladım

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Aynı ürüne sahip yada imkanı olan biri doğru profil dosyası paylaşabilirse yükleme yapıp teknik sorunları düzeltebilirim diye profil arayışı içindeyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vewd yok dtssorraund yok kanal yükleme işlemi hata veriyordu gibi. Gibi sıkıntılarım var birde mb211 gözüküyor sistem menüsünde buda yüklenen yada paylaşılan yanlış bir profil olduğundan dolayı etken sanırım

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Aynı ürüne sahip yada imkanı olan biri doğru profil dosyası paylaşabilirse yükleme yapıp teknik sorunları düzeltebilirim diye profil arayışı içindeyim
bende aynı ürün yok ama aynı kart var tabi kendi profil dosyalarım sizinkine uyar ya da sorununuzu çözer mi bilmiyorum ama denemek size birşey kaybettirmez ve şunuda unutmayın kartlar aynı olsa da profile dosyaları aynı olacak diye birşey söz konusu olamaz. son çare olarak size kendi profile dosyalarımı gönderirim ancak siz öncelikle

bunu indirip menü 1505 ile güncelleyin yükleme talimatlarını bilmiyorsanız https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/ sayfayı takip edin

sonra menü 4725 diagnostic den factory reset yapın sonrasında arka usb portuna full yazılım dosyalarını kopyaladığınız usb diski takıp deneyin

KaLYo Çevrimdışı

KaLYo

Yeni Üye
9 Nis 2018
33
44
Teşekkür ederim yardımınız için vermiş olduğunuz içerik ve adımları uyguluyorum şimdi

bu arada bu işlemi yaptım 2.7.00 yükledim factory reset attım full yazılım yuklemeye çalştm olmadı kendi profilinizi verirseniz iyi olur

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Teşekkür ederim yardımınız için vermiş olduğunuz içerik ve adımları uyguluyorum şimdi

bu arada bu işlemi yaptım 2.7.00 yükledim factory reset attım full yazılım yuklemeye çalştm olmadı kendi profilinizi verirseniz iyi olur
buyur hocam full yazılım yükleme sorununu çözeceğini sanmam ama gerisini çözecektir

Geri
Üst Alt