Vestel 65Q9900 Almadan Önceki Son Analiz

F Çevrimdışı

furkangeze 

Yeni Üye
18 Kas 2021
49
34
Bir yıldan fazladır 55Q9900 (LG IPS panel) kullanıcısıyım çok memnunum, bu fiyata bu performans tatmin edici. Satış sonrası servis ve teknik destek çok önemli, panelde problem yaşadım garanti kapsamında bir hafta içinde televizyonu değiştiler. Hatta adem bey Youtube kanalında memnuniyetimi anlatan bir video çekti.
TV'ye gelirsek genelde online platformları kullanıyorum Disney+ hariç abone olduğum tüm platformların uygulaması markette var (Netflix, Amazon, MUBİ, Blutv, Gain, Exxen, TV+) Disney+ kullanacağım zaman dizüstü bilgisayarımı HDMI ile bağlıyorum. O sorunu da android box ile çözerim demişsiniz zaten. Bence güzel seçim şimdiden hayırlı olsun

V Çevrimdışı

Vorgi

Yeni Üye
9 Mar 2023
18
34
Bir yıldan fazladır 55Q9900 (LG IPS panel) kullanıcısıyım çok memnunum, bu fiyata bu performans tatmin edici. Satış sonrası servis ve teknik destek çok önemli, panelde problem yaşadım garanti kapsamında bir hafta içinde televizyonu değiştiler. Hatta adem bey Youtube kanalında memnuniyetimi anlatan bir video çekti.
TV'ye gelirsek genelde online platformları kullanıyorum Disney+ hariç abone olduğum tüm platformların uygulaması markette var (Netflix, Amazon, MUBİ, Blutv, Gain, Exxen, TV+) Disney+ kullanacağım zaman dizüstü bilgisayarımı HDMI ile bağlıyorum. O sorunu da android box ile çözerim demişsiniz zaten. Bence güzel seçim şimdiden hayırlı olsun
Öncelikle geri bildirim için çok teşekkür ederim. Üründe hangi panel var bilmiyorum lakin seri numarasını istedim kargoya verilince bildireceklerini ilettiler. Bu cihazı alma amacım tamamen yetkili servisinin Vestel olması ve bir çok problemde cihazı değiştirmeleri veya bir üst cihazı almak için olanak sağlamaları oldu.
Açıkçası zamandan stresten tasarruf etmek için servis ağı iyi olan bir firma tercih etmek her zaman daha mantıklı geliyor.

Z Çevrimdışı

zahidoguz1

Yeni Üye
6 Ağu 2022
19
27
Hem kendi evimde hemde ailemin evinde 65q9900 modeli televizyon kullanıyoruz Vestel sitesi üzerinde ki fiyattan 3000 Tl gibi indirimli fiyata kendime almıştım daha önce kullandığımız Vestel marka tv bozulunca 2500 tl indirim sağladılar paneli temin edemedikleri için bende memnun kaldığım için Ailemin evindede bu televizyonu tercih ettik. Vestel 70u9600 renk kalitesi bakımından gerçekten geride kalıyor sesi ise kesinlikle fiyatına göre mükemmel kronik sıkıntıları olan bir tv gelirse sürekli değişim isteyebilirsiniz .

Geri
Üst Alt