vestel 58u9500

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Yav neler oluyor yav.Kargo yoğunluktan birkaç gün ertelendi.
Ama olay bu değil.Hepsiburada müşteri temsicisiyle bir konuşma yaptım ekliyorum.

tel.png

samsung va panel dedi çok şaşırdım.
ya temsilci yanlış baktı yada yeni bir panel mi kullanıyorlar?:deli:deli:deli:deli

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yav neler oluyor yav.Kargo yoğunluktan birkaç gün ertelendi.
Ama olay bu değil.Hepsiburada müşteri temsicisiyle bir konuşma yaptım ekliyorum.

tel.png

samsung va panel dedi çok şaşırdım.
ya temsilci yanlış baktı yada yeni bir panel mi kullanıyorlar?:deli:deli:deli:deli
chot ve panda panel üretimli

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
daha öncede belirtmiştim

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Toshiba 58 i kaçırınca bu modeli aldık dayıma. 3399 tl ye hepsiburada dan aldık.

Bizim alışverişte herhangi bir problem görünmüyor. Rutinde ilerliyoruz.

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Toshiba 58 i kaçırınca bu modeli aldık dayıma. 3399 tl ye hepsiburada dan aldık.

Bizim alışverişte herhangi bir problem görünmüyor. Rutinde ilerliyoruz.

benimde bu şekilde aynı fiyat
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

daha öncede belirtmiştim
biliyorum bunları hep okudum o yüzden şaşırdım saçmalık

R Çevrimdışı

reddagger 

Yeni Üye
8 May 2020
13
29
2 si arasında şu mantığı kurdum. tv yi yapan vestel ama muhatabım hepsiburada. hb yi seçtim.
Ben de hepsiburada satıcılı olanı aldım. Kurulum için vestelin sitesindeki canlı destekten bilgi almak için yazdığımda Hepsi burada satıcılı olanın kurulum ücreti olduğunu ve garanti süresinin 2 yıl olduğunu söyledi. Fakat WhatsApp destek hattında da kurulum ücretsiz ve garanti süresi 3 yıl dendi. Sizin bir bilginiz var mı

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Ben de hepsiburada satıcılı olanı aldım. Kurulum için vestelin sitesindeki canlı destekten bilgi almak için yazdığımda Hepsi burada satıcılı olanın kurulum ücreti olduğunu ve garanti süresinin 2 yıl olduğunu söyledi. Fakat WhatsApp destek hattında da kurulum ücretsiz ve garanti süresi 3 yıl dendi. Sizin bir bilginiz var mı

olur mu öyle şey yeaa !!???!! ? orayı yıkarlar ! ?

bilgim yok fakat olur mu olur. x markette su 0,50 tl iken y markette aynı su 1 tl olabiliyor.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bizimki de sabah 8.50 de ulaştı. Sokağa çıkmama vesilesi ile p.tesiye kaldı kurulum vs.

Geri
Üst Alt