vestel 58u9500

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bebişle vakit geçiriyordum şimdi gördüm yarın denerim ben bunu :haha1 :tara
Galiba beklediginiz misafire kavustunuz ...Gözünüz aydin ,Allah anali babali saglikli bir ömür versin, vatanina milletine ailesine hayirli bir evlat olsun..
Ben denedim ama cift ekran cikti,profilini aldim jvc ile farkli profiller, simdi is zamani yarin inceleyecegim bende artik.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Galiba beklediginiz misafire kavustunuz ...Gözünüz aydin ,Allah anali babali saglikli bir ömür versin, vatanina milletine ailesine hayirli bir evlat olsun..
Ben denedim ama cift ekran cikti,profilini aldim jvc ile farkli profiller, simdi is zamani yarin inceleyecegim bende artik.
Ben şimdi yükledim görüntü normal ai menü gelmiş iki seçenek var şimdi kulaklık ses modlaması falan yapacağım

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
arkadaşlar kullandıkça aı menüyü tanıdım.olay şu destekleyen kanallarda sesi ve görüntüyü programa göre ayarlıyor.örneğin foxta ai açıkken haber verirken haber için ses ve görüntü ayarları film varken film için ses ve görüntü ayarlarını yapıyor.görüntüde çok bariz bir değişim olduğunu görmedim ancak seste çiddi fark oluşuyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
arkadaşlar kullandıkça aı menüyü tanıdım.olay şu destekleyen kanallarda sesi ve görüntüyü programa göre ayarlıyor.örneğin foxta ai açıkken haber verirken haber için ses ve görüntü ayarları film varken film için ses ve görüntü ayarlarını yapıyor.görüntüde çok bariz bir değişim olduğunu görmedim ancak seste çiddi fark oluşuyor.
Yazıyor zaten bu dediğin şey paylaştığın fotoğrafta

T Çevrimdışı

talipbayrak

Yeni Üye
9 Nis 2020
13
33
arkadaşlar merhaba, konunun yeri burası mıdır bilmiyorum.

yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bu tvyi. aramız da gayet iyi aslında :) ama 2 aydır internet sorunu yaşıyorum, otomatik bağlanmıyor.. televizyonu kapatıp açınca otomatik bağlanmıyor. her seferinde parolayı yeniden yazmak zorunda kalıyorum. yazılımsal bir sorun mudur. servisi aramam gerekecek galiba, öncesinde buraya yazıp fikir almak istedim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49

yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bu tvyi. aramız da gayet iyi aslında :) ama 2 aydır internet sorunu yaşıyorum, otomatik bağlanmıyor.. televizyonu kapatıp açınca otomatik bağlanmıyor. her seferinde parolayı yeniden yazmak zorunda kalıyorum. yazılımsal bir sorun mudur. servisi aramam gerekecek galiba, öncesinde buraya yazıp fikir almak istedim.
linkini verdiğim konuda (kumanda ile menü 4725 tuşlayın ) açılan ekrarnın fotosunu ekleyin. versiyon kontrolu için

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211

nete neyle ve nereden giriyorsun? Ethernet/WiFi2.4Ghz/WiFi5Ghz???

şayet 5Ghz ile giriyorsan,tavsiyem Modemin ara yüzüne gir oradaki bilgileri paylaş!
sonra daha net tavsiye veririz+

Aynı sıkıntıyı ben de aylar boyu yaşadım,Servis de hikaye olunca bu tür bilgiler konusunda iş başa düşüp
deneme yanılma ve bu defa SuperOnline ı arayıp da bazı bilgileri de alınca Modem den port değişimi ve
bir iki bilgiye daha değiştirince,her kapattıkdan sonra şifre istemek veya bağlanmama sorınu v.s ortadan kalkmıştır

WiFi2.4Ghz tavsiye etmem! 5 in yarısı kadar hız alırsın!

Ethernet ilede tavsiye etmem

Ve Not;5Ghz için modem ile panel çok yakın olacaktır aksik halde verim alamazsın!

T Çevrimdışı

talipbayrak

Yeni Üye
9 Nis 2020
13
33
Teşekkürler yorumlar için, sanırım kendimce bir çözüm buldum :) ağ-gelişmiş ayarlar-ip yapılandırması kısmını otomatikten Manuel’e aldım. Herhalde oldu birkaç sefer denedim sorun yapmadı
linkini verdiğim konuda (kumanda ile menü 4725 tuşlayın ) açılan ekrarnın fotosunu ekleyin. versiyon kontrolu için

D205B0D6-AE55-40F6-9013-CBACBDF579A0.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri