Vestel 58U9500

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
televizyonunuz android tabanli degil smart tv bolumune girin vewd uygulamasi uygulama ekle sekmesinden arama bolumune ssiptv yazin yukle sekmesi ve favorilere kaydedin izleme listesi ekleme konusu biraz karisik ssiptv nin web sayfasina listenizi yukleyeceksiniz ve ayni internet agindaki televizyonunza otomatik yuklenecek youtube da videolari mevcut oradan yardim aliniz

I Çevrimdışı

istlu34

Yeni Üye
4 Nis 2020
17
52
televizyonunuz android tabanli degil smart tv bolumune girin vewd uygulamasi uygulama ekle sekmesinden arama bolumune ssiptv yazin yukle sekmesi ve favorilere kaydedin izleme listesi ekleme konusu biraz karisik ssiptv nin web sayfasina listenizi yukleyeceksiniz ve ayni internet agindaki televizyonunza otomatik yuklenecek youtube da videolari mevcut oradan yardim aliniz
slm hocam vewd uygulaması yok guncelleme mı gerekıyoo acama yardımcı olursan sevınırım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
uygulamalarda Appstore basligi altinda var zaten uygulama

20200404_2125351.jpg

I Çevrimdışı

istlu34

Yeni Üye
4 Nis 2020
17
52
Slm bu TV de Bluetooth bulamadım bide bu TV mause ve klavye eklenmiyor veya ben bulamadım☺️☺️

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Slm bu TV de Bluetooth bulamadım bide bu TV mause ve klavye eklenmiyor veya ben bulamadım☺☺
kablosuz klavye mausun alicisini usb girisine takin otomatik goruyor sayenizde ilk kez deneyip ogrendim play storeden bu uygulamayi indirip tv nizi esleyerek akilli telefonunuzu klavye ve mause olsrak da kullanabilirsiniz

15860973425753980099588375885460.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt