VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ÜST EDİT: Konuyu açtığım tarihten sonraki gelişmeler nedeniyle konuya üst edit girdim.

Yeni üretilen ve MB130S anakarta sahip olan V10121647 kodlu üretimde, bu konuda anlatılan tüm özellikler bulunabilmektedir.

Arkadaşlar Merhaba;

Yıllarca tavsiye vermemek konusunda direnen birisi olarak halen aynı kararımda ısrar etsem de, Yine de sizlere yol gösterebilmek adına elimdeki imkanları kullanarak kişisel profillerinize uygun ürünlere sizleri yönlendirmeye çalışıyorum.

Bu anlamda size bu konu başlığı altında Benim listemde şu an için zirvede olan modeli tanıtmak istedim.

Ürünümüz 55UD9650

aa123.png

Arkadaşlar hemen belirtmek isterim ki iki üretim var şu an için. İleride daha gelişmiş özellikler ve/veya daha gelişmiş bir panel ile daha farklı bir kod ile ancak aynı model ile üretim olabilir, biliyorsunuz sizleri bu konuda elimden geldiğince bilgilendirmeye çalışıyorum. Bu anlamda sizlere tanıttığım bu ürünün kodu V10115599 dur. Satın almaya karar verdiğinizde mutlaka bu kod ile talep ediniz televizyonunuzu.

Televizyonumuzda kullanılan anakart Piramitteki zirveye MB120 den sonra yerleşmiş olan MB130E dir. Android tv lerimizde de kullanılan anakarttır.

En önemlilerinden bir diğeri ise panel.

Bu panel, VESTEL üretimlerindeki tüm modellerde kullanılan gelmiş geçmiş en gelişmiş paneldir.

HDR10 yanısıra WCG + DB + HB özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Bu üründe aynı zamande kişisel veri güvenliği de sunulmuştur.

aa1122.png

• Smart TV Var
  • Akıllı Rehber Var
  • İnternet Tarayıcısı Var
  • Bluetooth Var
  • Social TV (Twitter/Facebook) Var
  • YouTube Var
  • WiDi Desteği Var

• Smart Center Var
  • Akıllı Tavsiye Var
  • DLNA Var
  • Smart Remote Var
  • Tivibu Var
  • Netflix Var
  • Miracast Desteği Var
  • SMR 2200hz
  • Dahili Wifi
  • Widi
  • Open Browser
  • Netflix
  • Hbb TV
  • CI+
  • 2x10W RMS(%10 THD)
  • İnternal Subwoofer
  • 4 HDMI
  • 2 USB
  • CEC_ARC
  • Pixellence
  • Ethernet
  • Connectivity
Ürünün göze çarpan özellikleri arasındadır. Panelin VA yapısı nedeniyle tek eksiği Geniş açılı izleme olanağı sunmaması olacaktır.

Bunun dışında diğer üretim 55UD9650 MB120 anakart ile üretilmiştir ve bu özelliklerin bir çoğu o üretimde desteklenmemektedir.

Merak ettiklerinizi konu başlığı altında paylaşabilirsiniz. ?

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Guzel Urunmus Yok Yok Makınada ,Fıyat Olarak 3700 Bandında

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Ado hocam bu tv nin belirttiğiniz kodlu olanını nasıl bulabiliriz.Epey araştırdım ama denk gelemedim.Bu kodlu olanını nasıl isteyebiliriz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: VESTEL 55UD9650 Piramitin Tepesi 4K TV

giyotin44' Alıntı:
Ado hocam bu tv nin belirttiğiniz kodlu olanını nasıl bulabiliriz.Epey araştırdım ama denk gelemedim.Bu kodlu olanını nasıl isteyebiliriz.

Azizim inanın satış kanalı ile hiç ilgim yok, Yine de 1-2 arkadaştan yazılı kanaldan bilgi talep ederim. :ok:

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139

Ado' Alıntı:
giyotin44' Alıntı:

Azizim inanın satış kanalı ile hiç ilgim yok, Yine de 1-2 arkadaştan yazılı kanaldan bilgi talep ederim. :ok:

Teşekkür ederim hocam.Merakla bekliyorum.

E Çevrimdışı

esmurat

Yeni Üye
19 Şub 2018
15

Adem bey
9650 modelin
Esdeger Regali varmidir?

Saygilar

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Ado hocam bu tvdeki panel ile diger vestel urunlerdeki kullanulan va panel'den ne gibi farklar var. Vestelden bu cihazi talep etsem bendeki urunu verip uzerini tamamlasam olurmu boyle birsey acaba abim

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
"Panelin VA yapısı nedeniyle tek eksiği Geniş açılı izleme olanağı sunmaması olacaktır."

Yani yanlardan bakarken görüntü kararıyor mu?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

esmurat' Alıntı:
Adem bey
9650 modelin
Esdeger Regali varmidir?

Saygilar

Azizim bu üst seviyede yok ancak Regalci arkadaşlara durumu ilettim ve beklenti olduğunu aktardım. 8560 dan a ben istediğim olumlu dönüşleri alamadım, Her ne kadar kağıt üstü verileri iddialı oa ve ben beğensem de kullanıcı dönüşleri (Forumumuzda) o derece iyi gelmedi (Saha dönüşleri oldukça olumlu aslında) ancak forum kullanıcıları oldukça dikkatli ve irdeleyen kullanıcı profilinde olduğu için beklentilerini karşılamadı o model. Ben de yeni çalışma talebimizi ilettim bakalım ne sonuç çıkacak ortaya.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri